Bieg w Łętowie w ramach Biegowego Grand Prix

24 września 2011 r. odbył się reaktywowany bieg – I Bieg wokół Jeziora Łętowskiego. Do biegu głównego na dystansie 12 km zgłosiło się 42 zawodników, w tym 7 kobiet, zaś do biegów dziecięco-młodzieżowych 119 osób. Nie zabrakło tam także biegaczy reprezentujących Klub Biegacza „Bryza” Postomino, którzy po raz ósmy w tym roku walczyli o kolejne punkty w ramach Otwartego Biegowego GRAND PRIX mieszkańców Gminy Postomino i Klubu Biegacza „Bryza” z okazji 20. rocznicy wspólnego biegania.

W klasyfikacji generalnej mężczyzn zwyciężył Piotr Drwal z Ustki z czasem 41,52 przed Łukaszem Wirkusem z Lipnicy (czas 42,55) i Dawidem Dworakiem z Lęborka (czas 42,57).

Na miejscu 11 uplasował się najlepszy zawodnik KB BRYZA Postomino – Maciej Pominkiewicz, który uzyskał czas na mecie 52,19 i tym samym zdobył 20 pkt. w ramach biegowego GRAND PRIX Gminy Postomino. Kolejne pozycje zajęli:
miejsce 17 – Dawid Ciesielski – czas: 56,10 (19 pkt.)
miejsce 24 – Maciej Januszewski – czas 63,57 (18 pkt.)
miejsce 27 – Janusz Sowiński – czas : 67,41 (17 pkt.)

W klasyfikacji generalnej kobiet najlepsza okazała się Aleksandra Jakubczak z Zamościa (czas 51,47), dalej znalazły się: Edyta Szczygielska ze Sławna (czas 59,32) i Aleksandra Pochranowicz z Białego Boru (czas 61,39).

W klasyfikacji ogólnej Otwartego Biegowego GRAND PRIX mieszkańców Gminy Postomino i Klubu Biegacza „Bryza” z okazji 20. rocznicy wspólnego biegania zaszły niewielkie zmiany. Zawodnicy z miejsc I-IV pozostali bez zmian.

Na pozycji lidera pozostaje Grzegorz Antosik (136 pkt.), II miejsce zajmuje Dawid Ciesielski (118 pkt.), a III Janusz Sowiński (95 pkt.). Tylko w 4 biegach wystartował dotychczas sklasyfikowany na miejscy IV Tomasz Salabura (71 pkt.). Na miejsce V z VII awansował Maciej Januszewski (60 pkt.), a na miejsce VI z XI Maciej Pominkiewicz (57 pkt.).

KLASYFIKACJA Otwartego Biegowego GRAND PRIX mieszkańców Gminy Postomino i Klubu Biegacza „Bryza” z okazji 20. rocznicy wspólnego biegania, po 8 biegach w roku 2011

Najbliższy bieg w ramach Grand Prix odbędzie się w Jarosławcu, 3 grudnia 2011 r. Będzie to XI Ogólnopolski Bieg Mikołajkowy „Powitanie zimy 2011”. Zapraszamy.

Agnieszka Czarnuch

Ten wpis został opublikowany w kategorii Biegowe Grand Prix Gminy Postomino, CKIS Postomino, Imprezy biegowe, Inne wydarzenia, Sport i rekreacja, Turystyka i promocja i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.