Biegowe Grand Prix Gminy Postomino startuje 18 marca 2012 r.

Nic tak nie niszczy organizmu jak bezczynność fizyczna, przed skutkami której najlepiej uciekać na własnych nogach. Bieganie to sport całkowicie indywidualny, wbrew pozorom nie należy do najprostszych zajęć, ale czasem wciąga na zawsze. Chcieć biegać to za mało, trzeba wiedzieć jak to robić. Chcących biegać jest dużo, próbujących realizować jest mniej, a biegający systematycznie stanowią zaledwie niewielką część z nich.

Tegorocznym, Otwartym Biegowym GRAND PRIX mieszkańców Gminy Postomino i Klubu Biegacza „Bryza” w roku 2012 objętych jest 10 biegów, które będą punktowane według klucza: I miejsce – 20 pkt., II miejsce – 19 pkt., …, XX miejsce i pozostałe – 1 pkt.

Pierwsze punkty zdobyć będzie można podczas XXVI Międzynarodowego Biegu Zaślubin na dystansie 15 km w Kołobrzegu – 18 marca 2012 r.

Ogłoszenie wyników GRAND PRIX, zakończenie sezonu biegowego i udekorowanie zwycięzców odbędzie się na początku roku 2013.

 Więcej szczegółów znaleźć można  w Regulaminie, a informacji udziela Z. Ludwikowski, tel. (59) 810-93-73, 810-89-24, e-mail: sport@postomino.pl. Informacje można znaleźć również na stronie www.ckis.postomino.pl.

Zapraszamy!

A. Czarnuch

Ten wpis został opublikowany w kategorii Biegowe Grand Prix Gminy Postomino, CKIS Postomino, Imprezy biegowe, Inne wydarzenia, Sport i rekreacja, Turystyka i promocja i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.