Biegowe Grand Prix mieszkańców gminy i członków Bryzy nabiera rozpędu

Otwarte Biegowe GRAND PRIX mieszkańców Gminy Postomino i Klubu Biegacza „Bryza” z okazji 20. rocznicy wspólnego biegania w roku 2011 nabiera tempa. Odbyło się już 5 z 9-ciu zaplanowanych w tym roku do klasyfikacji biegów. Ostatnim, zakończonym biegiem w klasyfikacji jest Międzynarodowy Bieg po Plaży „Jarosławiec 2011”, który odbył się w minioną niedzielę – 3 lipca 2011 r.

Niezmiennie na miejscu pierwszym Grand Prix plasuje się Grzegorz Antosik, który ma łącznie 96 (na 100) pkt. i wystartował we wszystkich 5-ciu dotychczasowych biegach. Miejsce II zajmuje Dawid Ciesielski z 61 pkt. (4 starty), a III – Tomasz Salabura – 3 starty (52 pkt.). Janusz Sowiński znajduje się na miejscu IV i ma 48 pkt. (wystartował we wszystkich dotychczasowych biegach). Wśród kobiet nadal najlepsza jest Ewa Brzostowska zajmująca VI miejsce w klasyfikacji ogólnej z 41 pkt. (4 starty).

Ostatni bieg to „wysyp” nowych biegaczy. Do klasyfikacji dołączono Artura Pelo startującego w barwach „Wieży” Postomino oraz Macieja Pominkiewicza (Bryza), Tomasza Matusiaka (Wieża), Tomasza Szopińskiego (Bryza), Huberta i Macieja Figurskich (obaj Bryza), Grzegorza Pakosa, Macieja Januszewskiego (Bryza). Do tego zaszczytnego grona dołączył również Bogdan Szlawski – dyrektor Agencji Mienia Gminnego i Spraw Publicznych w Postominie, jeszcze niezrzeszony, który rozpoczyna właśnie swoją przygodę z bieganiem.

Klasyfikacja Otwartego Biegowego GRAND PRIX mieszkańców Gminy Postomino i Klubu Biegacza „Bryza” z okazji 20. rocznicy wspólnego biegania w roku 2011 po 5-ciu biegach

Kolejne biegi w klasyfikacji Grand Prix to:
1. Bieg im. Elżbiety Garduły – Korzybie – 16.07.2011
2. Ustecka Dziesiątka – 14.08.2011
3. Bieg zamkniętego szlabanu – Postomino – 01.10.2011
4. XI Bieg Mikołajkowy – Jarosławiec – 03.12.2011

Agnieszka Czarnuch

Ten wpis został opublikowany w kategorii Biegowe Grand Prix Gminy Postomino, CKIS Postomino, Imprezy biegowe, Inne wydarzenia, Międzynarodowy Bieg Po Plaży, Sport i rekreacja i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.