BIEGOWE GRAND PRIX – punktacja po pięciu biegach

Dnia 24 maja  2014 r. na postomińskim stadionie im. Zbigniewa Galka odbył się V Mityng Lekkoatletyczny „Za rok w Pekinie, dziś w Postominie”, podczas którego biegacze klubu Bryza oraz mieszkańcy gminy Postomino sprawdzić się mogli w biegu memoriałowym im. Zdzisława Krzyszkowiaka na dystansach: kobiety – 3000m, mężczyźni – 5000m. Był to piąty bieg zaliczany do „Otwartego Biegowego Grand Prix”.

Dotychczas pasjonaci biegania punkty zdobywali na imprezach biegowych takich jak: XVIII Bieg Zaślubin w Kołobrzegu, Bieg im. Asi Kenig w Sławsku, Bieg „Śladami Bogusława X” Łącko, Postomiński Test Coopera, Bieg Memoriałowy im. Z. Krzyszkowiaka podczas V Mityngu Lekkoatletycznego w Postominie.

Po pięciu biegach na pierwszym miejscu znajduje Adam Cichy, który może poszczycić się 100 procentową frekwencją na wyżej wymienionych biegach, natomiast tuż za nim w klasyfikacji z niewielką stratą znajduję się Zbigniew Jakuszczonek.

W klasyfikacji kobiet na miejscu pierwszym znajduję się zwyciężczyni zeszłorocznej edycji „Grand Prix” Aneta Szostek, która także pochwalić się może uczestnictwem we wszystkich biegach tegorocznej rywalizacji. Na drugiej pozycji znajduje się nowa członkini Klubu Biegacza Bryza Postomino, miłośniczka biegania Beata Wachholz tuż przed młodą zawodniczką z Uczniowskiego Klubu Sportowego „Czarni” Pieszcz, Agnieszką Kowal, która swoją postawą podczas startów ze starszymi koleżankami udowadnia, że będzie się liczyć w ostatecznym podsumowaniu.

PUNKTACJA GRAND PRIX PO PIĘCIU BIEGACH – KOBIETY

PUNKTACJA GRAND PRIX PO PIĘCIU BIEGACH – MĘŻCZYŹNI

            Kolejnymi biegami zaliczanymi do biegowego Grand Prix będą  XXIV Międzynarodowy Bieg po Plaży w Jarosławcu 6 lipca 2014 roku oraz XXI Bieg im. Elżbiety Garduły, który odbędzie się 12 lipca 2014 roku w Korzybiu. Serdecznie zapraszamy!!!

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.