Byliśmy w Wodnicy

W dniu 2 października 2011 r. odbył się niezaplanowany wcześniej w rowerowym kalendarzu rajd do Wodnicy. Uczestnicy rajdów rowerowych z terenu powiatu sławieńskiego otrzymali zaproszenie na Rajd, którego organizatorem był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ustce.

W Postominie przy wiacie rowerowej na rajdowiczów ze Sławna czekała 20 osobowa grupa rowerzystów Klubu Miłośników Turystyki Rowerowej MARYSIEŃKA z Postomina.

O godz. 10.30 obie grupy wyruszyły wspólnie do Wodnicy przez Możdżanowo – Starkowo – Pęplino przepiękną trasą rowerową – z dala od drogi i zgiełku ulic.

Na miejsce spotkania oprócz grupy z powiatu sławieńskiego z Ustki dotarły grupy: piesza, kajakowa oraz cyklistów. Miejsce spotkania znajdowało się przy zakolach rzeki Słupi – w gospodarstwie Agroturystycznym „U Oli i Zbyszka”.

Tu można było posilić się smakołykami, jakie przygotowali gospodarze agroturystycznego gospodarstwa oraz wziąć udział w konkursach. A było ich kilka:
- strzelanie do celu z wiatrówki
- zgadywanki ziemniaczane na inteligencję,
- rzeźby z ziemniaka,
- powiedzonka i wiersze
- bulle – pchnięcie srebrną kulą.

ZDJĘCIA Z RAJDU

 

Po rozstrzygnięciu konkursów, rozdaniu nagród, uczestnicy podziękowali gospodarzom za wspaniałą imprezę oraz atmosferę i wyruszyli powrotną drogą do domów.

M.L-SZ

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Inne wydarzenia, Rajdy rowerowe, Sport i rekreacja i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.