Było bardzo kolorowo – Parada Radości w Jarosławcu

15 sierpnia 2010 r. przez Jarosławiec przemaszerował barwny korowód prowadzony przez formacje cheerleader`ek. Przy dźwiękach skocznej muzyki ulicami: Nadmorską, Leśną, i Bałtycką przeszły tanecznym krokiem grupy zorganizowane i turyści indywidualni. Pochód prowadził czerwony hummer. A wszystko to za sprawą 2 edycji akcji pn. PARADA RADOŚCI Z RMF MAXXX.

Dzieci, młodzież i osoby dorosłe, w kolorowych strojach, z uśmiechami na twarzy świetnie bawiły się maszerując za cheerleaderkami. Na licznych postojach można było podziwiać tez pokazy tańca. Dla najweselszych osób rozdano 1000 lodów ufundowanych przez Algidę. A ogromny pluszowy miś bawił się razem z uczestnikami.

Jak zwykle wspaniale spisali się funkcjonariusze Straży Gminnej w Postominie oraz strażacy ochotnicy z OSP Łącko, którzy dbali o bezpieczeństwo uczestników zabawy, o ład i porządek podczas przemarszu oraz kierowali ruchem w najbardziej newralgicznych miejscach.

Organizatorami akcji byli: Słupskie Stowarzyszenie Tańca Sportowego „Cheerleaders Maxi”, Gmina Postomino i Centrum Kultury i Sportu w Postominie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Kultura, Sport i rekreacja, Taniec i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.