CKiS przygotowało najciekawszy projekt zajęć dla dzieci i młodzieży promujący sporty wodne

26 października 2012 roku zakończył się konkurs dla jednostek kultury z obszaru Słowińskiej Grupy Rybackiej na najciekawszy projekt zajęć dla dzieci i młodzieży promujący sporty wodne. Zwycięzcą zostało Centrum Kultury i Sportu w Postominie za projekt pn. „Sporty wodne oczami dzieci”.

Do biura SGR wpłynęło łącznie 5 projektów, które w dniu 29 października 2012 roku zostały ocenione przez komisję w składzie:

  • Jolanta Krawczykiewicz – Dyrektor Słupskiego Ośrodka Kultury,
  • Zofia Franc – Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Kołczygłowach oraz
  • Leszek Kasperowicz – Sekretarz Zarządu Słowińskiej Grupy Rybackiej oraz Komandor Uczniowskiego Klubu Sportowego OPTY w Ustce.

Każdy ze złożonych projektów oceniony został pod względem spełniania kryteriów formalnych oraz merytorycznych, zawartych w Regulaminie Konkursu.

Członkowie Komisji Oceniającej przyznali największą liczbę punktów projektowi złożonemu przez Centrum Kultury i Sportu w Postominie, które planuje ogłosić akcję pt. Sporty wodne oczami dzieci. W ramach tego przedsięwzięcia zorganizowane zostaną w świetlicach wiejskich spotkania informacyjne dotyczące różnych sportów wodnych, pogadanki, zajęcia rekreacyjne oraz konkurs plastyczny. W ramach konkursu plastycznego, 100 wyróżnionych dzieci weźmie udział w wyjeździe na basen do parku wodnego. Uwieńczeniem całości projektu będzie wystawa najlepszych prac plastycznych w Parku Wodnym w Darłówku oraz w Centrum Kultury i Sportu w Postominie. W założeniach projektu, udział w akcji weźmie około 350 osób.

Zapraszamy do udziału w akcji i śledzenia informacji o realizowanym przez nas projekcie.

A. Czarnuch

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Inne wydarzenia, Kultura, Sport i rekreacja, Turystyka i promocja i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.