Dobre wieści – szansa na dofinansowanie remontu świetlicy w Górsku

Centrum Kultury i Sportu w Postominie w ramach środka 4.1. „Rozwój obszarów zależnych od rybactwa” osi 4 PO „Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013”złożyło projekt pn. „Remont byłej remizy z przeznaczeniem na świetlicę wiejską w miejscowości Górsko”. Zgłoszony projekt decyzją Komitetu Wyboru Projektów Słowińskiej Grupy Rybackiej został wybrany do dofinansowania i mieści się w ramach dostępnego limitu środków.

Całkowity koszt realizacji zadania to niespełna 340 tys. zł, z czego koszty kwalifikowane to ponad 288 tys. Centrum musi zapewnić wkład własny w wysokości ponad 50 tys. zł.

Jednakże to nie koniec procesu weryfikacji projektu. Teraz wniosek trafi do Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego i tam będzie podlegał dalszej ocenie i weryfikacji, czego miejmy nadzieję efektem będzie podpisanie umowy dot. wsparcia realizacji zadania.

Agnieszka Czarnuch

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Inne wydarzenia, Kultura, Sport i rekreacja, Turystyka i promocja i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.