Dolina Charlotty otwarta dla rowerzystów

Dolina Charlotty to bajkowa sceneria umieszczona pomiędzy stawami i szachulcowymi zabudowaniami. By podziwiać jej uroki rowerzyści wyruszyli w dniu 29 kwietnia 2012 r. o godz. 10.00. Miejscem zbiórki był parking przy cmentarzu w Postominie.

W tym dniu pogoda nie rozpieszczała cyklistów. Zimny wiatr dawał się wszystkim we znaki. 22 osoby z okolic Postomina wraz z 20 osobową grupą ze Sławna wyruszyły w kierunku Strzelina przez Możdżanowo, Starkowo i Wielichowo do Doliny Charlotty.

Rowerzyści na miejscu byli już w samo południe i w punkcie informacyjnym złożyli karty uczestnictwa, które brały udział w losowaniu upominków. Dzięki zaproszeniu na tę imprezę od Klubu Rowerowego „Bezkres” z Ustki swoim udziałem sprawiliśmy, że w przedsięwzięciu wzięło udział łącznie 100 osób.

Podczas pobytu w Dolinie Charlotty poczęstowano rowerzystów ciepłą strawą, za co serdecznie dziękujemy.

Po posileniu się każdy miał 4 godziny na zagospodarowanie czasu według własnego uznania. Można było zwiedzić całą Dolinę, stargany podczas festynu, skorzystać z atrakcji dla dzieci. O godz. 16.30 rozpoczęto losowanie upominków. Szczęście uśmiechnęło się do kilku rowerzystów naszej wyprawy. Po losowaniu podzieliliśmy się na dwie grupy – jedni wyruszyli w kierunku Swołowa, a drudzy w kierunku Postomina.

Do domów wróciliśmy na 19.30.

Dziękujemy wszystkim za wytrwałość. Zwłaszcza grupie ze Sławna, bo mieli do pokonania o 15 kmwięcej od niektórych osób z naszego klubu.

Następny rajd to wyjazd zorganizowany na NAD ZATOKĘ PUCKĄ – w dniu 17 czerwca 2012 r. Chętnych, którzy chcą zwiedzić malownicze trasy Zatoki Puckiej proszę o kontakt do dnia 11 czerwca 2012 r. pod nr tel. 600-515-743 (Maria Lech-Szajner). Organizator wyprawy szacuje koszt wyjazdu na około 60 zł od osoby.

Z kolei już 23 czerwca 2012 r. wybieramy się do Łętowa na festyn „Łętowskie wianki”.

Zapraszamy

 Maria Lech-Szajner

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Inne wydarzenia, Rajdy rowerowe, Sport i rekreacja, Turystyka i promocja i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.