Dziewiąta edycja biegu plażą z Jarosławca do Darłówka już 7 stycznia 2012 r.

Centrum Kultury i Sportu w Postominie wraz z Parkiem Wodnym „JAN” w Darłówku zapraszają 7 stycznia 2012 r. (sobota) na IX Noworoczny, Integracyjny Bieg Plażą Parku Wodnego „JAN” w Darłówku na dystansie ok. 15 km - z Jarosławca do Darłówka.

Ramowy program IX Noworocznego, Integracyjnego Biegu Parku Wodnego „JAN” w Darłówku:
9.15-9.55 - przyjazd, weryfikacja zawodników w Jarosławcu, przy zejściu na plażę nr 3 (ul. Spacerowa)
10.00 - start biegu z plaży w Jarosławcu
10.50 – pierwsi zawodnicy na mecie w Darłówku
11.40  - zakończenie biegu (ostatni zawodnik na mecie)
12.00-14.00  - wspólna kąpiel uczestników biegu, w tym zawody pływackie pod wodą
14.15 - podsumowanie biegu, wręczenie pucharów i upominków, toast noworoczny (hol główny Parku Wodnego)

Start biegu zaplanowano na godz. 10.00 przy tzw. „nowym” zejściu na plażę przy ul. Spacerowej w Jarosławcu (zejście nr 3).

Weryfikacja zawodników, wydawanie numerów startowych będzie miało miejsce przy starcie biegu w dniu zawodów od godz. 9.15.  Meta zlokalizowana będzie na terenie Parku Wodnego „JAN” w Darłówku. Podsumowanie i wręczenie nagród zaplanowano na godz. 14.15 w holu Parku Wodnego.

Uczestnicy biegu będą mogli w godz. od 12.00 do 14.00 zrelaksować się w wodach basenów Parku i wziąć udział w zawodach pływackich pod wodą.

Zwycięzca biegu otrzyma Puchar Dyrektora Parku Wodnego „JAN”, a najlepsza biegaczka Puchar Wójta gminy Postomino. Wszyscy uczestnicy biegu otrzymają drobne upominki. Zwycięzca zawodów pływackich, który przepłynie najdłuższy odcinek pod wodą otrzyma Puchar Dyrektora Centrum Kultury i Sportu w Postominie (startują tylko uczestnicy biegu).

Dojazd i powrót zawodników we własnym zakresie. Należy zabrać ze sobą strój kąpielowy i ręcznik.

Liczba miejsc ograniczona, zgłoszenia do biegu przyjmowane są telefonicznie – Zdzisław Ludwikowski – tel. (59) 810-93-73, kom. 601-626-330 do dnia 30 grudnia 2011 r.

Zapraszamy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Imprezy biegowe, Inne wydarzenia, Sport i rekreacja, Turystyka i promocja i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.