Fantastyczny wynik Marysi Żrodowskiej

Fantastyczny wynik Marysi Żrodowskiej w międzynarodowym turnieju Dr Irena Eris Cup 2013 W dniach 10 ,11 czerwca br na polu golfowym Sand Valley w Pasłęku odbył się 7 już z kolei Międzynarodowy Turniej Golfowy Dr Irena Eris Cup, w którym uczestniczyło łącznie 65 zawodniczek z 7 krajów Europy. Pogoda podczas turnieju była wspaniała no może poza pierwszym dniem, kiedy to porwisty wiatr bardzo przeszkadzał w grze. Drugi dzień stał pod znakiem upału, który również nie pomagał zawodniczkom w pokonaniu ok. 6 kilometrów podczas turniejowej rundy.

Uczennica ZS w Jarosławcu a na co dzień reprezentantka Gorzowskiego Klubu Golfowego Marysia Żrodowska świetnie poradziła sobie z tymi przeciwnościami i już pierwszego dnia pokazała, że jej powołanie do kadry narodowej nie było przypadkiem. W klasyfikacji generalnej po pierwszym dniu uplasowała się na miejscu 5-8. Drugiego dnia po bardzo trudnym początku rundy Marysia doskonale zagrała drugą 9 i ostatecznie w klasyfikacji generalnej brutto zajęła 7 miejsce ze stratą 4 uderzeń do 3 zawodniczki a w klasyfikacji generalnej netto okazała się najlepsza i zajęła 1 miejsce. Jest to bardzo dobra prognoza przed zbliżającym się turniejem w austriackim Weidhoffen, gdzie Marysia na początku lipca będzie walczyć o awans do finałów turnieju Faldo Series w Szkocji w kategorii wiekowej dziewcząt do 16 lat.

Gratulujemy sukcesów i życzymy powodzenia w następnych turniejach.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Sport i rekreacja. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.