FERIE 2014 Z CKiS – PODSUMOWANIE

Dnia 2 marca 2014 roku zakończyliśmy ferie zimowe w Województwie Zachodniopomorskim, a w tym również w gminie Postomino. Były to jedne z najcieplejszych ferii ostatnich lat. Dzieci oprócz zabaw na świeżym powietrzu mogły aktywnie spędzić czas na licznie organizowanych zajęciach świetlicowych w większości sołectw, jak również podczas zajęć odbywających się w siedzibie Centrum Kultury i Sportu w Postominie takich jak: zajęcia Breakdance, zajęcia plastyczne oraz wioska internetowa CKiS. Ponadto wszystkie dzieci uczestniczące w zajęciach świetlicowych skorzystać mogły także z dwóch wyjazdów.

            Pierwszym był wyjazd do Parku Wodnego „Jan” w Darłówku, który odbył się 21 lutego (piątek). Uczestniczyło w nim 130 dzieci z: Wilkowic, Nosalina, Pałowa, Pałówka, Postomina, Złakowa, Chudaczewa, Ronina, Masłowic, Kanina, Dzierżęcina, Rusinowa, które pod okiem Pani Marii Lech-Szajner i opiekunów mogli aktywnie spędzić czas na pływalni lub kręgielni.

Następnie 25 lutego (wtorek) jeszcze liczniejsza grupa dzieci, bo aż 136 wyjechała do Multikina w Słupsku, gdzie obejrzeć mogli jeden z dwóch filmów animowanych do wyboru – „Skubani” lub „Piłkarzyki Rozrabiają”. Bajki okazały się bardzo humorystyczne, dzięki czemu dzieci wspominać je będą bardzo pozytywnie. Po obejrzeniu seansu można było skorzystać również z punktów gastronomicznych oraz placu zabaw w Centrum Handlowym Jantar w Słupsku.

Mamy nadzieję, że zorganizowane przez nas wyjazdy i zajęcia były miło spędzonym czasem podczas tegorocznych ferii. Dziękujemy wszystkich świetliczankom oraz opiekunom za pomoc w opiece nad dziećmi oraz zapraszamy wszystkich do udziału w innych inicjatywach oraz imprezach organizowanych przez Centrum Kultury i Sportu w Postominie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.