Finał Gminny Czwartków Lekkoatletycznych 2012/2013

W dniu 23 maja 2013 r. odbył się Finał Gminny Postomińskich Czwartków Lekkoatletycznych w sezonie 2012/2013. Start w Finale Gminnym gwarantował najlepszym zawodnikom i zawodniczkom, którzy wzięli udział w co najmniej 5-ciu wcześniejszych edycjach Czwartków LA wyjazd na Finał Ogólnopolski, który odbędzie się w dniach 21-23 czerwca w Łodzi.

Na stadionie im. Z. Galka w Postominie wystartowało łącznie 88 zawodników z 7 szkół:
- Szkoła Podstawowa w Pieszczu – 9 osób
- Szkoła Podstawowa w Staniewicach – 23 osób
- Szkoła Podstawowa w Postominie – 27 osób
- Społeczna Szkoła Podstawowa w Korlinie – 5 osób
- Szkoła Podstawowa w Jarosławcu – 11 osób
- Szkoła Podstawowa w Drzewianach – 6 osób
- Szkoła podstawowa w Kurowie – 7 osób

Wyniki szczegółowe poszczególnych kategorii wiekowych:

Bieg na dystansie 60 m

Bieg na dystansie 300 m

Bieg na dystansie 1000 m

Skok w dal

Rzut piłką palantową

Skok wzwyż

Ustanowiono 7 rekordów Czwartków Lekkoatletycznych w roku 2012/2013. Są to:

Bieg na dystansie 60 m

  • chłopcy rocznik 2000 – Siudek Kamil – SP Staniewice – 8,29 (poprawionił swój rekord o 0,04)
  • dziewczęta rocznik 2000 – Mechocka Sylwia – ZS Pieszcz – 8,80 (poprawiła swój rekord o 0,21)
  • dziewczęta rocznik 2001 – Jurewicz Anna – ZS Postomino – 9,22 (poprawiła swój rekord o 0,03)

Bieg na dystansie 300 m

  • chłopcy rocznik 2001 – Ordon Damian – ZS Postomino – 53,04 (poprawił swój rekord o 0,47)

Skok w dal

  • chłopcy rocznik 2000 – Siudek Kamil – SP Staniewice – 4,58
  • chłopcy rocznik 2000 – Kujda Adrian – SP Kurowo – 4,30 (poprawił swój rekord o 0,14)
  • dziewczęta rocznik 2001 – Jurewicz Anna – ZS Postomino – 3,68 (pobiła swój rekord o 0,06)

Rekordy postomińskich Czwartków LA 2010 – 2013

Najlepsze wyniki na dzień 23.05.2013r.

Lista wyników Czwartków LA 2012/2013

Konkurencja: 60m

Grupa: 2000 Chłopcy:

  1. Siudek Kamil – SP Staniewice
  2. Kujda Adrian – SP Kurowo
  3. Brauer Bartłomiej – SSP Korlino

Grupa: 2000 Dziewczęta:

  1. Mechocka Sylwia – ZS Pieszcz
  2. Maksim Aleksandra – ZS Postomino
  3. Serafin Maja – ZS Jarosławiec

Grupa: 2001 Chłopcy:

  1. Szostek Piotr – ZS Pieszcz
  2. Wachałowski Patryk – ZS Pieszcz
  3. Swędrak Bartosz – ZS Pieszcz

Grupa: 2001 Dziewczęta:

  1. Jurewicz Anna – ZS Postomino
  2. Bartnik Klaudia – ZS Jarosławiec
  3. Czarnuch Nikola – SP Staniewice

Grupa: 2002 Chłopcy i młodsi:

  1. Bugowski Maksymilian – ZS Jarosławiec
  2. Capar Jakub – SSP Korlino
  3. Skórzewski Igor – ZS Postomino

Grupa: 2002 Dziewczęta i młodsze:

  1. Narkiewicz Daria – ZS Jarosławiec
  2. Kołodziejska Anna – ZS Jarosławiec
  3. Walentynowicz Julia – SSP Korlino

Konkurencja: 300m

Grupa: 2000 Chłopcy:

  1. Stępień Kacper – ZS Postomino
  2. Chmera Filip – SP Kurowo
  3. Żakowski Patryk – ZS Postomino

Grupa: 2000 Dziewczęta:

  1. Kondraciuk Nikola – ZS Postomino
  2. Wiktor Zuzanna – SP Staniewice
  3. Garlin Julia – ZS Jarosławiec

Grupa: 2001 Chłopcy:

  1. Ordon Damian – ZS Postomino
  2. Śpiewak Marcel – SP Staniewie
  3. Szeląg Kamil – SP Kurowo

Grupa: 2001 Dziewczęta:

  1. Łomza Alicja – ZS Pieszcz
  2. Caper Kamila – SSP Korlino

Grupa: 2002 Chłopcy i młodsi:

  1. Olszowiec Michał – ZS Pieszcz
  2. Bryl Oskar – SSP Korlino

Grupa: 2002 Dziewczęta i młodsze:

  1. Borkowicz Oliwia – SP Pieszcz
  2. Boho Emilia – SP Szczenurze
  3. Zielonka Amanda – ZS Pieszcz

 

Konkurencja: 1000m

Grupa: 2000 Chłopcy:

  1. Pacenko Rafał – ZS Postomino

Grupa: 2001 Chłopcy:

  1. Słodziński Kacper – ZS Pieszcz

 

Konkurencja: 600m

Grupa: 2000 Dziewczęta:

  1. Zielonka Adrianna – ZS Pieszcz

 

Konkurencja: Rzut piłeczką palantową

Grupa: 2000 Chłopcy:

  1. Chmera Filip – SP Kurowo
  2. Pasternak Patryk – ZS Pieszcz
  3. Brauer Bartłomiej – SSP Korlino

Grupa: 2000 Dziewczęta:

  1. Zielonka Adrianna – SP Pieszcz
  2. Kowalska Zuzanna – SP Staniewice
  3. Łukasik Izabela – SP Staniewice

Grupa: 2001 Chłopcy:

  1. Olszewski Marcin – SP Kurowo
  2. Wachałowski Patryk – ZS Pieszcz
  3. Gaulista Jan – ZS Jarosławiec

Grupa: 2001 Dziewczęta:

  1. Zimnicka Dominika – SP Kurowo
  2. Pałasińska Julita – SP Drzewiany
  3. Przewodowska Izabela – ZS Jarosławiec

Grupa: 2002 Chłopcy i młodsi:

  1. Lech-Szajner Kacper – ZS Jarosławiec
  2. Walaszkowski Damian – ZS Postomino
  3. Capar Jakub – SSP Korlino

Grupa: 2002 Dziewczęta i młodsze:

  1. Neuman Kinga – SP Kurowo
  2. Leśniewska Zofia – ZS Postomino
  3. Chocianowska Kornelia – ZS Postomino

 

Konkurencja: skok w dal:

Grupa: 2000 Chłopcy:

  1. Kujda Adrian – SP Kurowo
  2. Siudek Kamil – SP Staniewice
  3. Nowak Szymon – SP Szczenurze

Grupa: 2000 Dziewczęta:

  1. Maksim Aleksandra – ZS Postomino
  2. Wiktor Zuzanna – SP Postomino
  3. Długołęcka Julia – SP Staniewice

Grupa: 2001 Chłopcy:

  1. Szostek Piotr – ZS Pieszcz
  2. Słodziński Kacper – ZS Pieszcz
  3. Śpiewak Marcel – SP Staniewice

Grupa: 2001 Dziewczęta:

  1. Jurewicz Anna – ZS Postomino
  2. Surma Aleksandra – SP Staniewice
  3. Jeżewska Lena – ZS Postomino

Grupa: 2002 Chłopcy i młodsi:

  1. Bury Krzysztof – ZS Pieszcz
  2. Surma Sebastian – SP Staniewice
  3. Hetmański Michał – ZS Postomino

Grupa: 2002 Dziewczęta i młodsze:

  1. Borkowicz Oliwia – ZS Pieszcz
  2. Wal Inga – SP Staniewice
  3. Lisek Julia – SP Staniewice

 

Konkurencja: Skok wzwyż:

Grupa: 2000 Chłopcy:

  1. Izbiński Aleksander – ZS Jarosławiec
  2. Brzeziński Przemysław – ZS Postomino
  3. Żakowski Patryk – ZS Postomino

Grupa: 2000 Dziewczęta:

  1. Budzich Weronika – ZS Jarosławiec
  2. Serafin Maja – ZS Jarosławiec
  3. Kondraciuk Nikola – ZS Postomino

Grupa: 2001 Chłopcy:

  1. Majchrzak Dawid – ZS Jarosławiec
  2. Brzeziński Radosław – ZS Postomino
  3. Michalski Wiktor – ZS Postomino

Grupa: 2001 Dziewczęta:

  1. Bartnik Klaudia – ZS Jarosławiec
  2. Sławska Natalia – ZS Postomino
  3. Wejer Nikola – SP Szczenurze

Grupa: 2002 Chłopcy i młodsi:

  1. Bugowski Maksymilian – SP Jarosławiec
  2. Skórzewski Igor – ZS Postomino
  3. Bryl Oskar – SSP Korlino

Grupa: 2002 Dziewczęta i młodsze:

  1. Kołodziejska Anna – ZS Jarosławiec
  2. Narkiewicz Daria – ZS Jarosławiec
  3. Piołunkowska Karolina – ZS Postomino

 

PEŁNE WYNIKI CZWARTKÓW LA W ROKU 2012/2013

Przypominamy, że wręczenie pucharów i dyplomów dla zwycięzców odbędzie się podczas IV Mityngu Biegowo-Rzutowego w dniu 13 czerwca 2013 r. na stadionie im. Z. Galka w Postominie.

O start w Finale Ogólnopolskim mogą ubiegać zawodnicy, którzy wystartowali min. 5 razy w eliminacjach i w finale gminnym. Zawodnik musi wybrać jedną konkurencję, w której wystartuje w Finale Ogólnopolskim.

Zawodnicy zakwalifikowani do Ogólnopolskiego finału

60m

Grupa: 2000 Chłopcy:

  • Siudek Kamil – SP Staniewice
  • Kujda Adrian – SP Kurowo
  • Brauer Bartłomiej – SSP Korlino

Grupa: 2000 Dziewczęta:

  • Maksim Aleksandra – ZS Postomino
  • Safarin Maja – ZS Jarosławiec
  • Kowalska Zuzanna – SP Staniewice

Grupa: 2001 Chłopcy:

  • Szostek Piotr – ZS Pieszcz
  • Wachałowski Patryk – ZS Pieszcz
  • Swędrak Bartosz – ZS Pieszcz

Grupa: 2001 Dziewczęta:

  • Jurewicz Anna – ZS Postomino
  • Bartnik Klaudia – ZS Jarosławiec
  • Czarnuch Nikola – SP Staniewice

Grupa: 2002 i młodsi Chłopcy:

  • Bugowski Maksymilian – ZS Jarosławiec
  • Skórzewski Igor – ZS Postomino
  • Lech-Szajner Kacper – ZS Jarosławiec

Grupa: 2002 i młodsze Dziewczęta:

  • Narkiewicz Daria – ZS Jarosławiec
  • Kołodziejska Anna – ZS Jarosławiec
  • Walentynowicz Julia – SSP Korlino

300m

Grupa: 2000 Chłopcy:

  • Stępień Kacper – ZS Postomino
  • Chmera Filip – SP Kurowo
  • Winkowski Adrian – SP Kurowo

Grupa: 2000 Dziewczęta:

  • Wiktor Zuzanna – SP Staniewice

Grupa: 2001 Chłopcy:

  • Ordon Damian – ZS Postomino

Grupa: 2002 i młodsi Chłopcy:

  • Olszowiec Michał – ZS Pieszcz
  • Bryl Oskar – SSP Korlino

Grupa: 2002 i młodsze Dziewczęta:

  • Borkowicz Oliwia – ZS Pieszcz

1.000 m.

Grupa: 2000 Chłopcy

  • Pacenko Rafał – ZS Postomino

Rzut piłką palantową

Grupa: 2000 Chłopcy:

  • Chmera Filip – SP Kurowo
  • Brauer Bartłomiej – SSP Korlino
  • Winkowski Adrian – SP Kurowo

Grupa: 2000 Dziewczęta:

  • Kowalska Zuzanna – SP Staniewice

Grupa: 2001 Chłopcy:

  • Olszewski Marcin – SP Kurowo
  • Wachałowski Patryk – ZS Pieszcz
  • Gaulista Jan – ZS Jarosławiec

Grupa: 2001 Dziewczęta:

  • Ziemnicka Dominika – SP Kurowo
  • Przewodowska Izabela – ZS Jarosławiec

Grupa: 2002 i młodsi Chłopcy:

  • Lech-Szajner Karcper – ZS Jarosławiec
  • Waleszkowski Damian – ZS Postomino
  • Bryl Cyprian – SSP Korlino

Grupa: 2002 i młodsze Dziewczęta:

  • Neuman Kinga – SP Kurowo
  • Leśniewska Zofia – ZS Postomino
  • Walentynowicz Julia – SSP Korlino

Skok w dal

Grupa: 2000 Chłopcy:

  • Kujda Adrian – SP Kurowo
  • Siudek Kamil – SP Staniewice

Grupa: 2000 Dziewczęta:

  • Maksim Aleksandra – ZS Postomino
  • Wiktor Zuzanna – SP Staniewice

Grupa: 2001 Chłopcy:

  • Szostek Piotr – ZS Pieszcz

Grupa: 2001 Dziewczęta:

  • Jurewicz Anna – ZS Postomino
  • Surma Aleksandra – SP Staniewice
  • Jażdżewska Lena – ZS Postomino

Grupa: 2002 i młodsi Chłopcy:

  • Surma Kacper – SP Staniewice

Grupa: 2002 i młodsze Dziewczęta:

  • Borkowicz Oliwia – ZS Pieszcz
  • Wal Inga – SP Staniewice
  • Lisek Julia – SP Staniewice

Skok wzwyż

Grupa: 2000 Chłopcy:

  • Izbiński Aleksander – ZS Jarosławiec

Grupa: 2000 Dziewczęta:

  • Budzich Weronika – ZS Jarosławiec
  • Serafin Maja – ZS Jarosławiec

Grupa: 2001 Chłopcy:

  • Majchrzak Dawid – ZS Jarosławiec

Grupa: 2001 Dziewczęta:

  • Bartnik Klaudia – ZS Jarosławiec
  • Sławska Natalia – ZS Postomino

 

Grupa: 2002 i młodsi Chłopcy:

  • Bugowski Maksymilian – ZS Jarosławiec
  • Skórzewski Igor – ZS Postomino
  • Bryl Oskar – SSP Korlino

Grupa: 2002 i młodsze Dziewczęta:

  • Kołodziejska Anna – ZS Jarosławiec
  • Narkiewicz Daria – ZS Jarosławiec
  • Białowąs Agnieszka – ZS Postomino

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.