Finaliści postomińskich Czwartków Lekkoatletycznych z PKN Orlen

Zakończyliśmy zmagania uczniów szkół podstawowych w ramach Czwartków Lekkoatletycznych a PKN Orlen. Do finału ogólnopolskiego (po wybraniu 1 konkurencji i potwierdzeniu przez warszawskie biuro czwartków) zakwalifikowani mogą być:

60 m
1998
1. CHYTRA RADOSŁAW – Kurowo – 612 pkt.
2. BIAŁOWĄS MARCIN – Postomino – 361 pkt.
3. SZARYŃSKI MICHAŁ – Postomino – 241 pkt.
                                       4. Piołunkowski Michał – Postomino – 151 pkt.
1999
1. GRUNTOWICZ MICHAŁ – Pieszcz – 624 pkt.
2. ANDRIK MACIEJ – Pieszcz – 374 pkt.
3. CHACHUŁA SZYMON – Staniewice – 283 pkt.
                                      4. Połchowski Michał – Kurowo – 252 pkt.
                                      5. Stachowicz Jakub – Staniewice – 201 pkt.
2000
1. NOWAK SZYMON – Szczenurze – 290 pkt.
2. SZYMICHOWSKI MICHAŁ – Szczenurze – 270 pkt.
3. BRAUER BARTŁOMIEJ – Korlino – 119 pkt.
                                    4. Bartoszek Dominik – Kurowo – 107 pkt.
                                    5. Łągiewczyk Mateusz – Postomino – 72 pkt.
                                    6. Stępień Maciej – Staniewice – 12 pkt.
                                    7. Olszowiec Michał – Pieszcz – 0 pkt.
                                    8. Pakos Szymon – Staniewice – 0 pkt.
1998
1. DERĘGOWSKA MARTYNA – Szczenurze – 561 pkt.
2. DYBIEC ZUZANNA – Postomino – 544 pkt.
3. MAKSIM ANGELIKA – Postomino – 257 pkt.
                                      4. Twarowska Klaudia – Postomino – 239 pkt.
                                      5. Sobczak Katarzyna – Postomino – 229 pkt.
                                      6. Piorunowska Natalia – Postomino – 186 pkt.
1999
1. BIAŁOWĄS KLAUDIA – Postomino – 512 pkt.
2. KOWAL AGNIESZKA – Pieszcz – 265 pkt.
3. BARTOSZEK KAROLINA – Kurowo – 259 pkt.
                               4. Chocianowska Maja – Postomino – 242 pkt.
                               5. Ordon Michaela – Postomino – 120 pkt.
                               6. Jóźwik Karolina – Postomino – 98 pkt.
2000
1. MECHOCKA SYLWIA – Pieszcz – 396 pkt.
2. JUREWICZ ANNA – Postomino – 253 pkt.
3. SZYDŁOWSKA WERONIKA – Postomino – 180 pkt.
                                    4. Surma Aleksandra – Staniewice – 91 pkt.
                                    5. Gąbka Natalia – Staniewice – 0 pkt.
                                    6. Pszon Agnieszka – Staniewice – 0 pkt.

300 m
1998
1. WEJER KACPER – Szczenurze – 32 pkt.
2. ŁOMŻA TOMASZ – Pieszcz – 22 pkt.
1999
1. KURKUL JAN – Pieszcz – 170 pkt.
2000
1. BRONK MATEUSZ – Szczenurze – 59 pkt.
2. ORDON DAMIAN – Postomino – 19 pkt.
1998
1. BOJKE EWA – Szczenurze – 353 pkt.
1999
1. WIDERA BEATA – Szczenurze – 231 pkt.
2000
1. ISKRA KLAUDIA – Szczenurze – 8 pkt.
2. ZIELONKA AMANDA – Pieszcz – 4 pkt.
3. ŁOMŻA ALICJA – Pieszcz – 1 pkt.

600 m
1998
1. HORBACZ JUSTYNA – Szczenurze – 189 pkt.
2. BRONK AGNIESZKA – Szczenurze – 103 pkt.
2000
1. ZIELONKA ADRIANNA – Pieszcz – 155 pkt.

1000 m
1999
1. STANULEWICZ ANDRZEJ – Postomino – 8 pkt.

Rzut piłką palantową
1999
1. GRUNTOWICZ MICHAŁ – Pieszcz – 617 pkt.
2. KURKUL JAN – Pieszcz – 613 pkt.
2000
1. PASTERNAK PATRYK – Pieszcz – 616 pkt.
2. DZIWISZ JAKUB – Pieszcz – 376 pkt.
3. PAKOS SZYMON – Staniewice – 193 pkt.
                              4. Olszowiec Michał – Pieszcz – 178 pkt.
1998
1. SOBCZAK KATARZYNA – Postomino – 515 pkt.
2. SZEJNA MILENA – Postomino – 208 pkt.
2000
1. ZIELONKA ADRIANNA – Pieszcz – 204 pkt.

Skok w dal
1998
1. SZARYŃSKI MARCIN – Postomino – 327 pkt.
2. BIAŁOWĄS MARCIN – Postomino – 303 pkt.
3. ŁOMŻA TOMASZ – Pieszcz – 230 pkt.
                               4. Piołunkowski Michał – Postomino – 220 pkt.
                               5. Wejer Kacper – Szczenurze – 162 pkt.
1999
1. ANDRIK MACIEJ – Pieszcz – 453 pkt.
2. CHACHUŁA SZYMON – Staniewice – 346 pkt.
3. STANULEWICZ ANDRZEJ – Postomino – 248 pkt.
                              4. Stachowicz Jakub – Staniewice – 67 pkt.
2000
1. NOWAK SZYMON – Szczenurze – 481 pkt.
2. BRONK MATEUSZ – Szczenurze – 342 pkt.
3. SZYMICHOWSKI MICHAŁ – Szczenurze – 280 pkt.
                               4. Brauer Bartłomiej – Korlino – 274 pkt.
                              5. Ordon Damian – Postomino – 140 pkt.
                              6. Stępień Maciej – Staniewice – 119 pkt.
                              7. Łągiewczyk Mateusz – Postomino – 68 pkt.
                              8. Surma Kacper – Staniewice – 11 pkt.
1998
1. BOJKE EWA – Szczenurze – 591 pkt.
2. DYBIEC ZUZANNA – Postomino – 550 pkt.
3. DERĘGOWSKA MARTYNA – Szczenurze – 446 pkt.
                                    4. Horbacz Justyna – Szczenurze – 415 pkt
                                    5. Piorunowska Natalia – Postomino – 376 pkt.
                                    6. Maksim Angelika – Postomino – 365 pkt.
                                    7. Bronk Agnieszka – Szczenurze – 324 pkt.
                                   8. Twarowska Klaudia – Postomino – 314 pkt.
1999
1. BIAŁOWĄS KLAUDIA – Postomino – 570 pkt.
2. WIDERA BEATA – Szczenurze – 506 pkt.
3. KOWAL AGNIESZKA – Pieszcz – 505 pkt.
                                    4. Chocianowska Maja – Postomino – 438 pkt.
                                    5. Jóźwik Karolina – Postomino – 337 pkt.
                                    6. Ordon Michaela – Postomino – 236 pkt.
2000
1. ISKA KLAUDIA – Szczenurze – 409 pkt.
2. SZYDŁOWSKA WERONIKA – Postomino – 354 pkt.
3. JUREWICZ ANNA – Postomino – 299 pkt.
                                       4. Łomża Alicja – Pieszcz – 220 pkt.
                                       5. Surma Aleksandra – Staniewice – 181 pkt.
                                       6. Zielonka Amanda – Pieszcz – 115 pkt.
                                       7. Gąbka Natalia – Staniewice – 74 pkt.
                                       8. Chowaniak Oliwia – Pieszcz – 61 pkt.
                                      9. Pszon Agnieszka – Staniewice – 19 pkt.

 

Nauczycieli i opiekunów proszę o wskazanie konkurencji, w której zawodnicy sklasyfikowani na miejscach I-III wystartują w finale ogólnopolskim. Proszę też o ewentualne potwierdzenie udziału osób z miejsc IV i dalej do wyjazdu, w przypadku rezygnacji ze startów w niektórych konkurencjach zawodników sklasyfikowanych wyżej.

Ostateczne powołanie zawodników do reprezentacji gminy zostanie dokonane po potwierdzeniu udziału zawodników przez biuro czwartków w Warszawie.

Wyniki Finału Gminnego Czwartków Lekkoatletycznych – 26.05.2011.

Punktacja GP do finału ogólnopolskiego

Najlepsze wyniki zawodników

Rekordy czwartków – edycja 2010-011

A.Cz.

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Czwartki lekkoatletyczne, Inne wydarzenia, Sport i rekreacja, Sportowy Turniej Miast i Gmin. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.