Głosujcie na XX Bieg Po Plaży „Jarosławiec 2010” od 25 do 31 października br.

Z przyjemnością informujemy, że na podstawie głosów czytelników oddanych w rankingu portalu internetowym  MaratonyPolskie.PL (www.maratonypolskie.pl) XX Międzynarodowy Bieg Po Plaży „Jarosławiec 2010” otrzymał w głosowaniu na najlepsze imprezy biegowe w Polsce nominację do przyznania certyfikatu „Złotego Biegu” w kategorii średnich imprez roku 2010.

W sezonie 2010 certyfikaty „Złoty Bieg”, „Wyróżnienia” oraz „Filipidesy” zostaną przyznane 2 etapowo.

Pierwszy etap stanowi przyznanie imprezom biegowym nominacji w jednej z sześciu kategorii:
1. wielkie imprezy (od 1000 uczestników),
2. średnie imprezy (250-999 uczestników),
3. imprezy kameralne (poniżej 250 uczestników),
4. biegi ultradystansowe,
5. biegi przełajowe i górskie oraz
6. debiut organizacyjny sezonu.

Jedna impreza może rywalizować wyłącznie w jednej kategorii, przy czym – o ile w danym przypadku nie zostanie uznane inaczej – pierwszeństwo ma przynależność do kategorii ultramaraton, przełaj/górski, debiut. Nominacje przyznawane są przez redakcję portalu MaratonyPolskie.PL na podstawie rankingu biegów.

W drugim etapie wśród czytelników portalu www.maratonypolskie.pl odbędzie się głosowanie, na podstawie którego najlepszym biegom w każdej z kategorii zostaną przyznane stosowne certyfikaty.

Ostateczna ocena każdego biegu składać się będzie z trzech składowych:
1. oceny w rankingu (33%),
2. liczby głosów oddanych przez czytelników w głosowaniu (33%) oraz
3. liczby głosów uzyskanych wśród ekspertów zaproszonych przez redakcję (33%).

Zespół ekspertów będzie jawny, ale ich głosy pozostaną utajnione. W 30-osobowej grupie będą osoby związane ze światem biegów, organizatorzy, trenerzy, przedstawiciele mediów oraz najbardziej doświadczeni pod względem liczby startów czytelnicy portalu.

Głosowanie prowadzone będzie wyłącznie na łamach portalu www.maratonypolskie.pl przez okres 8 dni. Równocześnie w tym samym terminie zbierane będą głosy ekspertów tak, by po zakończeniu głosowania ujawnić ostateczne wyniki. Dla każdego biegu zostanie opublikowany rezultat łączny oraz w rozbiciu na trzy składowe. Liczba uhonorowanych biegów w ramach poszczególnych kategorii zostanie ustalona przez redakcję portalu na podstawie liczby uzyskanych głosów.

Redakcja portalu przyzna także specjalne certyfikaty „Filipidesy 2010” w dodatkowych kategoriach:
1. Mecenas Biegów,
2. Honorowy Organizator itd.

Zatem zapraszamy do głosowania na Międzynarodowy Bieg Po Plaży, który już od wielu lat uzyskuje certyfikat Złotego Biegu, co z kolei mobilizuje organizatorów do coraz to większego wysiłku wkładanego w jego organizację.

Głosujcie na stronie www.maratonypolskie.pl od 25 do 31 października 2010 r.

Poniżej poświadczenie przyznania nominacja.

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Imprezy biegowe, Sport i rekreacja i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.