Gmina Postomino w Sportowym Turnieju Miast i Gmin

Jak co roku tak i w tym Gmina Postomino uczestniczy w kolejnej edycji Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich – XIX edycja Sportowego Turnieju Miast i Gmin 2013. Udział w turnieju pozwala jednocześnie na wypromowanie Miast i Gmin w nim uczestniczących, dając okazje do zaprezentowania przed społeczeństwem całego kraju walorów turystycznych regionu, jak również wykorzystania swojego potencjału poprzez przygotowanie całej rzeszy konkurencji sportowych oraz festynów dla okolicznych mieszkańców. Daje to niesamowitą okazję do uczczenia na sportowo przypadających w tych dniach Dnia Matki oraz Dnia Dziecka. Zachęcamy całe rodziny do wzięcia czynnego udziału w konkurencjach sprawnościowych o dopasowanych do wieku i możliwości kondycyjnych mieszkańców co uatrakcyjni spędzenie tych majowych, wiosennych dni aktywnie.

Tydzień Sportu zaczyna się 26 maja br. i trwać będzie do 1 czerwca 2013 roku. Mieszkańcy Gminy Postomino w tym okresie wykazują się bardzo dużą aktywnością.

koordynator gminny
Maria Lech-Szajner

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Sport i rekreacja, Sportowy Turniej Miast i Gmin. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.