Gmina Postomino zagra w XIX finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Uwaga ! – ruszył postomiński sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Szefem sztabu został pan Maciej Pominkiewicz, zaś jego siedziba mieści się w Centrum Kultury i Sportu w Postominie.

XIX finał WOŚP pod patronatem Janusza Bojkowskiego – Wójta Gminy Postomino odbędzie się w dniu 9 stycznia 2011 roku w sali sportowej Zespołu Szkół w Postominie. Wolontariusze odwiedzą też niemal wszystkie miejscowości naszej gminy dzięki „wesołemu” autobusowi. Planowych jest wiele atrakcji dla mieszkańców gminy, m.in. turniej piłki siatkowej, aerobic, zabawy i gry rekreacyjne dla dzieci i młodzieży, licytacja, bieg i marsz Nordic Walking na dystansie 2.000 m pod hasłem „Policz się z cukrzycą”, gry i zabawy plastyczne dla najmłodszych. Orkiestrowe granie zakończy o godz. 20.00 „światełko do nieba”, ale w chwili obecnej nie zdradzimy jeszcze szczegółów tego pomysłu.

Zebrane podczas XIX finału pieniądze zostaną przeznaczone na zakup sprzętu dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi.

Do pracy sztabu zaangażowanych jest wielu wolontariuszy, w szczególności z postomińskich szkół ale do pomocy zapraszamy też wszystkie chętne osoby, firmy. W szczególności liczmy na naszych hojnych sponsorów.

Już niebawem we wszystkich wsiach zawisną plakaty, a najbardziej aktualne informacje zamieszczane będą na stronie Centrum – www.ckis.postomino.pl

Pamiętajcie! Tegoroczne hasło WOŚP brzmi „Warto dobrze się nakręcić!”, więc nakręcajmy się.

A.Cz.

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Inne wydarzenia, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.