Gmina Postomino zagra w XXI finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Uwaga! – ruszył postomiński sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W dniu 27 listopada 2012 r. otrzymaliśmy oficjalną zgodę Fundacji na przeprowadzenie zbiórki. Szefem sztabu od lat jest niezmiennie Maciej Pominkiewicz, zaś jego siedziba mieści się w Centrum Kultury i Sportu w Postominie. Tegoroczny, XXI Finał WOŚP jest wyjątkowy, gdyż w jego organizację włączyły się wszystkie szkoły z terenu gminy Postomino a także stowarzyszenia, służby i grupy nieformalne. Dziękujemy!!! Tym razem gramy w niedzielę - 13 stycznia 2013 r. Hasło przewodnie XXI Finału WOŚP to: „Dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów”.

Pierwsze, robocze spotkanie sztabu już za nami. Odbyło się 21 listopada w siedzibie CKiS. Wspólnie ustaliliśmy, że wzorem ubiegłych lat teren gminy Postomino „objedzie” orkiestrowy autobus, w którym wolontariusze zbierać będą datki. Planujemy też Bieg i Marsz Nordic Walking w ramach akcji „Policz się z cukrzycą”, kąpiel Morsów, licytację i inne atrakcje.

Jeśli chcesz pomóc w organizacji, masz ciekawy pomysł i mnóstwo energii, możesz wystąpić na orkiestrowej scenie skontaktuj się jak najszybciej z Centrum Kultury i Sportu w Postominie (tel. 59 810 93 73, e-mail: ckis@postomino.pl). Szukamy też sponsorów, którzy sfinansują wydarzenia, przekażą fanty, bony lub inne rzeczy – bo na ten szczytny cel funduszy nigdy za wiele! Jeżeli jesteś w posiadaniu czegoś wyjątkowego i chciałbyś oddać to na licytację, skontaktuj się z nami!!!

Bądźcie czujni, czas ucieka. Zaglądajcie na stronę internetową CKiS - tam umieszczane będą kolejne informacje dotyczące przygotowań do XXI Finału WOŚP.

W roku 2012 zebraliśmy 13. 269,10 złotych. Po raz kolejny pokażmy jak wielkie serce mają mieszkańcy Gminy Postomino.

Agnieszka Czarnuch

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Imprezy biegowe, Inne wydarzenia, Klub Biegacza "Bryza", Kultura, Morsy, Nordic Walking, Sport i rekreacja, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.