GWSR SOŁECTW GMINY POSTOMINO – TURNIEJ WARCABOWY – WYNIKI

W sobotę 16-go listopada w Szkole Podstawowej w Staniewicach odbył się turniej  w warcabach stupolowych, była to już czwarta konkurencja rozgrywana w ramach XVI Gminnego Współzawodnictwa Sportowo-Rekreacyjnego Sołectw Gminy Postomino w roku 2013.


Do zawodów zgłosiło się dziesięć sołectw; Wszędzień, Jarosławiec, Staniewice, Nosalin, Pałówko, Wilkowice, Pieńkowo, Naćmierz Postomino i Pieszcz. Drużyny liczyły trzy osoby i w każdej musiała znajdować się minimum jedna kobieta. Sołectwa Wszędzień i Staniewice wystawiły drużyny składające się tylko z kobiet i to pomiędzy nimi odbył się najładniejszy mecz turnieju. Sędzią głównym była pani Anna Sroka-Chylewska, turniej rozgrywany był systemem kołowym.

Warcaby to dyscyplina gdzie wiek nie ma znaczenia, do zawodów przystąpiły osoby w różnym wieku a wszyscy przede wszystkim dobrze się bawili. W tym roku zwyciężyło sołectwo Staniewice w składzie O. Mazurek, Z. Kowalska i Z. Wiktor przed Nosalinem reprezentowanym przez; K. Siudek, S. Surma, M. Mazurek i  Pieszczem – w składzie; B. Czyżykowski, M. Czyżykowski i J. Czyżykowska.

Serdeczne podziękowania składamy dla pani Dyrektor Bogumiły Roman-Struś za udostępnienie sali oraz pomoc w sprawnym przeprowadzeniu turnieju.

Kolejną i zarazem ostatnią dyscypliną jaka będzie rozgrywana w ramach tegorocznego Współzawodnictwa Sołectw będzie turniej piłki siatkowej. Mecze eliminacyjne rozgrywane będą na trzech salach równocześnie (Postomino, Jarosławiec, Pieszcz) w dniu 23 listopada, rozpoczęcie meczy przewidziano na godzinę 9:00.

Tabela wyników

Komunikat końcowy

Punktacja współzawodnictwa 2013 po 4 konkurencjach

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.