I miejsce dla postomińskich pisanek

W odpowiedzi na konkurs na pisankę wielkanocną, ogłoszony przez Sławieński Dom Kultury uczestnicy czwartkowych zajęć Pracowni Sztuk Pięknych „Gamma”, działającej przy Centrum Kultury i Sportu w Postominie zgłosili swoje prace.

Komisja Konkursowa w składzie: Kazimierz Babkiewicz – komisarz wystaw SDK, Grzegorz Machłaj – instruktor plastyczny SDK, Anna Machłaj – nauczyciel plastyki po obejrzeniu 208 prac od 110 wykonawców postanowiła przyznać po 3 nagrody w kategoriach: przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja, dorośli i prace międzypokoleniowe. Przyznano też wyróżnienia.

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że I miejsce w kat. dorośli zdobyła praca zbiorowa wykonana przez podopiecznych Stowarzyszenia na rzecz pomocy rodzinom wiejskim „Nasza Przyszłość”, którzy w każdy czwartek rozwijają swoje artystyczne talenty pod okiem instruktora, artysty-plastyka – Jadwigi Czerwińskiej w Pracowni Sztuk Pięknych „Gamma”.

Pamiątkowy dyplom i drobne nagrody rzeczowe dla zwycięzców odebrała Agnieszka Czarnuch – dyrektor Centrum w dniu 16 kwietnia 2011 r. podczas uroczystego podsumowania konkursu w SDK.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach.

A.Cz.

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Inne wydarzenia, Kultura, Sztuka, Turystyka i promocja i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.