II Nocny Turniej o Puchar Wójta Gminy Postomino

Dnia 22 sierpnia 2014 roku odbył się II Nocny Turniej o Puchar Wójta Gminy Postomino, w którym udział wzięło 9 drużyn: Fala Naćmierz, Belarus, Łącko, Klimkowski PiS, Bar Retro Jarosławiec, Bukmacherzy Sławno, Panorama Morska, Strażnica Jarosławiec, Promil Hamburg.

 

Drużyny rozlosowano do trzech grup eliminacyjnych, z których pierwsze miejsca awansowały do grupy finałowej. Po emocjonujących spotkaniach grupę finałową utworzyły drużyny: Łącko, Panorama Morska i Bar Retro Jarosławiec. Krótką przerwę przed finałami, zawodnicy mogli wykorzystać na pyszny posiłek regeneracyjny zapewniony przez sponsora – Wojciecha Gajewskiego OW Marysieńka w Jarosławcu.

Zwycięzcą II Nocnego Turnieju o Puchar Wójta Gminy Postomino została drużyna Bar Retro Jarosławiec, która tym samym obroniła tytuł mistrzowski z poprzedniej edycji. Drugie miejsce zajęła ekipa z Łącka przed Panoramą Morską. Wszystkie te drużyny otrzymały Puchar Wójta Gminy Postomino za wywalczoną lokatę.

Turniej był bardzo udany, obyło się bez kontuzji i negatywnych sytuacji. Miłym akcentem był udział drużyny z Białorusi, która w tym czasie wypoczywała w Jarosławcu. Pomimo późnej pory frekwencja zarówno wśród kibiców, jak i zawodników pokazała, że warto organizować kolejne edycje Nocnego Turnieju o Puchar Wójta Gminy Postomino.

Dziękujemy wszystkim przybyłym drużynom oraz tym, którzy przyczynili się do zorganizowania imprezy, a w szczególności: Zespołowi Szkół w Jarosławcu, Animatorom Orlika, Panu Wojciechowi Gajewskiemu z OW Marysieńka oraz Wytwórni Gofrów Pychotka.

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.