IV Rekreacyjny marsz Nordic Walking POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ w ramach XXI Finału WOŚP

Już po raz IV miłośnicy Nordic Walking uczestniczyli w Rekreacyjnym Marszu Nordic Walking POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ. Marsz odbył się w ramach XXI Finału WOŚP w dniu 13 stycznia 2013 roku w Postominie.

Tegoroczna trasę jaka mięli do pokonania „Nordic-owcy”, to kilka okrążeń po koronie i bieżni stadionu w Postominie. Każdy przeszedł tyle ile chciał – najmniej pokonano 3 okrążenia, a najwięcej osiem.

Przed marszem wśród zapisanych uczestników rozlosowano klika koszulek akcji „POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ”.

W marszu uczestniczyli reprezentanci Stowarzyszenia Kultury Fizycznej „AKTYWNI” Postomino, Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Pieńkowo-Pieńkówko „RAZEM LEPIEJ” oraz osoby niezrzeszone. Byli też morsy i morświnki, mieszkańcy gminy Postomino i Ustki. Łącznie w marszu wzięły udział 22 osoby, które poświęciły popołudnie na relaks, a soją obecnością i datkami do puszek wsparli WOŚP.

Wszyscy uczestnicy marszu otrzymali pamiątkowe dyplomy, a na zakończenie spaceru można było poczęstować się kiełbaską upieczoną na ognisku, „ogniową grochówką” lub spróbować swojskich wypieków ze stoiska Stowarzyszenia „RAZEM LEPIEJ”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w tegorocznej akcji „POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ i zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w przyszłym roku.

M. Lech-Szajner

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Inne wydarzenia, Nordic Walking, Sport i rekreacja, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.