Jesienny galop – rowerzyści w Bobrowiczkach

23 października 2011 r. z placu ks. Kardynała S. Wyszyńskiego ze Sławna do Bobrowiczek wyruszyła grupa rowerzystów na ostatni w tym roku rajd rowerowy organizowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sławnie. Rajd rowerowy „Jesienny galop” zgromadził miłośników koni i dwóch kółek.

30 osobowa grupa rowerzystów dotarła do Stajni Konnej „KOLUMBIA” w Bobrowiczkach, której właścicielami (i miłośnikami koni) są Mirosław Stuleblak i Tomasz Górski.

W czasie niedzielnego popołudnia można było skorzystać z głównej atrakcji tego rajdu jakim była darmowa jazda konna na padole. Większość uczestników rajdu skorzystała z tej jedynej szansy, aby zasiąść w siodle i pojeździć na koniu chociaż kilka minut.

Ponadto zorganizowano konkursy: strzelania z łuku oraz rzutu do celu. Zwycięzcy otrzymali nagrody.

Gdy słoneczko już zachodziło uczestników rozgrzewała gorąca kawa i ciepły bigos. Na zakończenie dyrektor OSiR w Sławnie uhonorował najbardziej aktywnych rowerzystów sezonu 2011.

 Zapraszamy na ostatni w tym roku rajd rowerowy „JESIENNY LIŚĆ Z HUBERTUSEM” organizowany przez CKiS Postomino, SKF „AKTYWNI” Postomino i KMTR „MARYSIEŃKA” w Postominie, w dniu 6 listopada 2011 r. o godz. 11.30 z Ronina do Chudaczewka. Podczas rajdu będzie zorganizowany konkurs na ‘Jesienny bukiet liści”.

 ZAPRASZAMY DO AKTYWNEGO UCZESTNICTWA.

                                                                                               Z turystycznym pozdrowieniem
Maria Lech-Szajner

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Inne wydarzenia, Rajdy rowerowe, Sport i rekreacja, Turystyka i promocja i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.