Jeśli możecie wspomóżcie WOŚP

Szanowni Państwo !!!

Miło mi poinformować, że po raz kolejny będziemy grać z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. XX Finał WOŚP odbędzie się w dniu 8 stycznia 2012 r., a gminny sztab Orkiestry zorganizowany został w Centrum Kultury i Sportu w Postominie. Funkcję szefa sztabu pełni od lat Maciej Pominkiewicz.

Podczas przedsięwzięcia zaplanowano m.in.: orkiestrową kąpiel morsów w jez. Marszewo, bieg i marsz w ramach akcji „Policz się z cukrzycą”, podsumowanie biegowego Grand Prix gminy, konkursy artystyczne i sprawnościowe oraz aukcję fantów przekazanych na rzecz orkiestry.

Wzorem roku ubiegłego niemal wszystkie miejscowości na terenie gminy odwiedzi orkiestrowy autobus z wolontariuszami. Datki będzie można też wrzucać do puszek w siedzibie CKiS.

Szczegółowe programy i informacje niebawem przekazane zostaną mieszkańcom, znajdą się również na stronie www.ckis.postomino.pl. Serdecznie zapraszamy do śledzenia aktualności o imprezie.

W związku z powyższym zwracam się z uprzejmą prośbą do wszystkich Państwa o ufundowanie fantów, które przekazane zostaną na orkiestrową aukcję. Może być wyrób własnego zakładu, usługa, wyrób rękodzielniczy, upominek rzeczowy lub inna forma wsparcia. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Proszę jednak o możliwie szybką odpowiedź, abyśmy mogli poinformować zainteresowanych, media lokalne o fantach i darczyńcach WOŚP.

W sprawie szczegółów aukcji, sposobu przekazania fantów proszę kontaktować się z Karoliną Marczak, tel. (59) 810-93-73, kom. 695-387-218 lub e-mail: kultura@postomino.pl.

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Inne wydarzenia, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.