Kalendarz imprez w Gminie Postomino na rok 2011

Wzorem roku ubiegłego Centrum Kultury i Sportu w Postominie prezentuje Kalendarz Imprez Kulturalno-Sportowych, które odbędą się na terenie Gminy Postomino w roku 2011. Oprócz wydarzeń organizowanych przez CKiS znajdziecie w nim Państwo także te imprezy i uroczystości, których organizatorzy zechcieli podzielić się z nami tą informacją. Niestety także w tym roku liczba osób, instytucji, organizacji, które przygotowały informacje na temat wydarzeń jest bardzo mała. Przez to prezentowany niżej kalendarz należy uznać jedynie za poglądowy, gdyż nie uwzględnia wszystkich wydarzeń organizowanych w Gminie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim tym Organizatorom, którzy przekazali informacje o organizowanych przez nich wydarzeniach. Liczymy jednocześnie na owocną współpracę przy ich organizowaniu.

Organizatorzy wszystkich wydarzeń zastrzegają sobie prawo do zmian w Kalendarzu. Szczegółowe informacje dotyczące każdej z imprez będą podawane do publicznej wiadomości przed ich zorganizowaniem, a wykaz Organizatorów umożliwi Państwu kontakt z osobami zaangażowanymi w poszczególne imprezy w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Kalendarz w formacie pdf można pobrać tutaj – Kalendarz imprez w Gminie Postomino na rok 2011

Ten wpis został opublikowany w kategorii Biegowe Grand Prix Gminy Postomino, CKIS Postomino, Fotografia, Imprezy biegowe, Inne wydarzenia, Koncerty, Kultura, Literatura, Międzynarodowy Bieg Po Plaży, Morsy, Nordic Walking, Plenery artystyczne, Rajdy rowerowe, Śpiew, Sport i rekreacja, Sztuka, Taniec, Turystyka i promocja, Współzawodnictwo Sportowo-Rekreacyjne Sołectw i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.