Karnawałowy Dzień Babci i Dziadka w Rusinowie

9 lutego 2013 r. w Rusinowie odbył się Karnawałowy Dzień Babci i Dziadka. Zaproszeni dziadkowie nie zawiedli swoich wnucząt i z chęcią przybyli na tak ważną uroczystość. Przygotowaliśmy dla nich konkursy, w których chętnie uczestniczyli. Babcie wykazały się szybkością i sprytem w każdym zadaniu, a w nagrodę każda otrzymała dyplom jako podziękowanie za to, że jest najlepszą babcią na świecie.

Dla dzieci też były przygotowane zabawy i konkursy, w których chętnie brały udział. Każdej konkurencji towarzyszył ogromny doping ze strony rodziców i dziadków, a dla biorących udział w konkursach przeznaczone były drobne nagrody.

Bawiliśmy się przy muzyce, którą zapewnił nam Dominik, a dzięki p. Krysi która była naszym wodzirejem nikt nie narzekał na nudę. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku dla dzieci i dorosłych. Nasze kochane mamy upiekły pyszne ciasta, którymi każdy chętnie się zajadał.

Na koniec zabawy wszystkie babcie i wszyscy dziadkowie dostali zrobione własnoręcznie przez wnuki laurki.

Ze swojej strony chciałabym podziękować przede wszystkim babciom i dziadkom za przybycie i udział we wspólnej zabawie razem ze swoimi wnukami, za to że są tak blisko nas, zawsze służą swoją pomocą i bez względu na wszystko kochają bezgranicznie swoje wnuki.

Dziękuję również za pomoc w przebiegu samej uroczystości i w zabawie z dziećmi: Krysi, Dorocie, Gosi i Kasi.

Nie byłoby również pysznych ciast gdyby nie upiekły ich nasze pomocne mamy, a dzięki dziewczętom: Asi, Marcie, Agacie i Magdzie mogliśmy delektować się pyszną kawą.

Natomiast p. Marzena zapewniła nagrody, którymi obdarowaliśmy naszych milusińskich i poczęstunek w postaci paluszków, chipsów i soczków.

Serdecznie dziękuję wszystkim za okazaną pomoc i zrozumienie.

Marzena Bartlewska

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Inne wydarzenia, Świetlice. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.