Karolina Skwarska – finalistka z Jarosławca – Bursztynową Miss Polski 2012

Karolina Skwarska z Nidzicy została Bursztynową Miss Polski 2012. Karolina wzięła udział w finale dzięki zdobyciu tytułu Bursztynowa Miss Polski – Jarosławiec 2012, 21 lipca 2012 r. w Jarosłąwcu. Finał konkursu, który odbył się w sobotę, 18 sierpnia 2012 r. na Promenadzie w Ustce, zakończył tygodniowe zgrupowanie 12 finalistek w tym nadmorskim kurorcie.

Podczas sobotniego finału jury, oprócz tytułu głównego, przyznało także tytuły komplementarne. Dwa z nich przypadły Magdalenie Srock z Elbląga, która została Bursztynową Miss Pujan Ustka 2012 oraz Bursztynową Miss Polski Internetu 2012. Alicja Kula z Górowa Iławeckiego zdobyła tytuł Bursztynowej Miss Dziennika Bałtyckiego 2012, z kolei Alicja Oryl z Elbląga – Bursztynowej Miss Fantazja Ustka 2012.

Swój tytuł przyznali również przybyli na Promenadę widzowie, którzy na specjalnych kuponach oddawali głosy na swoją faworytkę. W ten sposób tytuł Bursztynowej Miss Publiczności Ustka 2012, trafił do Patrycji Kunysz ze Słupska, uczestniczki jarosławieckiego konkursu.

Fotorelacje oraz filmy z finału i pobytu kandydatek w Ustce, znaleźć można na oficjalnej stronie wyborów – www.bursztynowamiss.pl

A. Czarnuch

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Inne wydarzenia, Koncerty, Kultura, Turystyka i promocja i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.