Kolejne zmagania AKTYWNI „50+” – wyniki

W sobotę 27 lipca 2013 r. na Stadionie im. Z. Galka w Postominie odbył się drugi Turniej   w ramach Sportowo-Rekreacyjnego GRAND PRIX Gminy Postomino „Aktywni 50+” pod nazwą „Żyj zdrowo na sportowo”.

W turnieju udział wzięło 18 przedstawicieli „starszej młodzieży” w tym 8 pań. Zawodnicy zmagali się w następujących konkurencjach:

  • cellotka – rzut lotką do tarczy,
  • rzut piłeczką palantową,
  • parytety biegowe (60m – K, 100m – M),
  • rzut beretem,
  • rekreacyjny tor przeszkód. 

Wyniki konkurencji mężczyzn

Wyniki konkurencji kobiet  

     W klasyfikacji generalnej mężczyzn na pierwszym miejscu znajduje się Stanisław Gosławski z jednopunktową przewagą nad Mieczysławem Traczem i Mirosławem Kijanką, trzecia pozycja należy do Zbigniewa Melona.

Klasyfikacja Generalna Mężczyzn

     W kategorii wiekowej 50-54 lata prowadzi Stanisław Gosławski, liderem kat. 55-59 jest Tadeusz Diak, wśród zawodników w wieku 60-64 lata najlepszy jest Mieczysław Tracz w  w kat. 65 lat i więcej  Ryszard Brzozowski .

 Klasyfikacja wg Kategorii Mężczyzn

     Wśród kobiet najlepsze wyniki osiągnęła Daniela Igras, która lideruje z przewagą dwóch punktów nad drugą Danutą Ogórek, trzecie miejsce zajmuje Helena Palusińska.

Klasyfikacja Generalna Kobiet

     Danuta Ogórek to liderka kategorii wiekowej 55-59 lat, natomiast w kat. 60-64 lata prowadzi Daniela Igras a Krystyna Zielonka wygrywa w kategorii 65 lat i więcej.

 Klasyfikacja wg Kategorii Kobiet


Kolejne zmagania weteranów odbędą się 28 września 2013 r. Turniej pod nazwą „Babie Lato” składa się z 5 konkurencji: rzut oszczepem, skok w piach (w dal), bieg 1 okrążenie (400m), toczenie torowe piłki oraz rzutowy festiwal bele czym. Podczas wrześniowego Turnieju zostaną podsumowane tegoroczne zmagania „Aktywnych 50+”.

 

Serdecznie zapraszamy

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.