Konkurs Fotograficzny PDS

Fundacja Partnerstwo Dorzecze Słupi zaprasza do wzięcia udziału w Konkursie Fotograficznym Zielone Serce Pomorza 2012 pn. „Partnerstwo w obiektywie”. Konkurs przeznaczony jest dla profesjonalistów i amatorów fotografii, w różnym wieku, zamieszkujących gminy należące do Partnerstwa Dorzecze Słupi.Aby wziąć udział w Konkursie należy dostarczyć do Biura Fundacji Partnerstwo Dorzecze Słupi, do dnia 22 czerwca br., zdjęcia w zamkniętej kopercie podpisanej przez autora zdjęć oraz nazwą konkursu zawierającą maksymalnie 5 zdjęć formatu 15 x 20 cm, wykonanych na papierze fotograficznym, wraz z ich kopią na nośniku CD/DVD (rozdzielczość minimum 5 MP) oraz kartę zgłoszenia.

Zdjęcia można zgłaszać w dwóch kategoriach:

  • Krajobraz obszaru PDS
  • Wydarzenie PDS

Dla laureatów konkursu przewidziane są atrakcyjne nagrody rzeczowe o łącznej wartości 3 tys. złotych.

W przypadku osób niepełnoletnich należy dostarczyć zgodę podpisaną przez prawnego opiekuna wg wzoru. Więcej informacji w regulaminie Konkursu.

REGULAMIN konkursu

ZGŁOSZENIE do konkursu

ZGODA opiekuna

A. Czarnuch

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Fotografia, Inne wydarzenia, Kultura, Turystyka i promocja i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.