Master Freeze Crew – wyróżnieni w przeglądzie powiatowym

Na scenie Sławieńskiego Domu Kultury w dniu 7 maja 2011 r. zatańczyły najlepsze zespoły i formacje taneczne z terenu powiatu sławieńskiego. Umiejętności taneczne zespołów oceniało jury w składzie: Elżbieta Rus, Krzysztof Himkowski i Jarosław Wojciechowski. Komisja 5 zespołom przyznała wyróżnienie, a 4 zakwalifikowała do etapu wojewódzkiego Konfrontacji Tanecznych, które odbędą się 11 czerwca br. w Szczecinie.

Wyróżnione zespoły to: „Bauns”i „Baunsik z STS Studio Tańca Steps w Krupach, prowadzone przez Annę Dąbrowską, „Dyg” z Zespołu Szkół w Postominie, opiekun Krystyna Gąsiorowska, „Master Freeze Crew” z CKiS w Postominie, opiekun Marcin Grzybowski, Ognisko baletowe „Igła” z SDK, opiekun Gabriela Keller Janus.

 

Do Szczecina pojadą z SDK „Technical Fighter” z tańcem „Lęk” i ”Teatr Tańca „Igła” z tańcem „Szklane uczucia”, z Zespołu Szkół w Postominie „Mały Dyg” z tańcem „Bez granic”  oraz z STS Studio Tańca Steps Darłówko „ADHD” z tańcem „Powrót”.

Gratulujemy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Kultura, Taniec i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.