Master Frezze Crew wystąpili w Ustce

1 czerwca 2012 r. młodzi tancerze brak dance z grupy Master Freeze Crew, podopieczni Marcina Grzybowskiego mieli niepowtarzalną okazję zaprezentowania swoich umiejętności w Ustce. Na ogromnej scenie podczas obchodów Dnia Dziecka z OSiR Ustka dali pokaz tańca break dance, który spotkał się z wielkim podziwem zgromadzonej publiczności. Ten dzień był i dla nich pełen niespodzianek i atrakcji. Mogli skorzystać ze zjeżdżalni i przejażdżek kucykami, wziąć udział w konkurencjach sportowych, pomalować buźki. Dużą niespodzianką były darmowe lody Algidy, którymi podczas imprezy częstował sam Burmistrz Miasta Ustka – Jan Olech.

Występ w ustce dla podopiecznych Centrum Kultury i Sportu w Postominie to kolejny etap „oswajania się ze sceną” i publicznego prezentowania swoich umiejętności. Gratuluję udanego występu i życzę kolejnych, równie wspaniałych pokazów.

A. Czarnuch

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Inne wydarzenia, Kultura, Taniec, Turystyka i promocja i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.