Międzynarodowy Bieg po Plaży – tu można zrobić najlepsze wakacyjne fotki

Portal www.MaratonyPolskie.pl ogłosił letni konkurs fotograficzny. Od 20 lipca do 5 września br. można było zgłaszać najlepsze wakacyjne zdjęcia zrobione na imprezach biegowych pomiędzy 1 lipca a 31 sierpnia 2011 r.

Jak się okazało wyśmienitym miejscem do robienia letnich zdjęć jest Międzynarodowy Bieg po Plaży w Jarosławcu.

Pierwsze miejsce w konkursie, w którym głosowali odwiedzający portal przypadło dla zdjęcia zrobionego podczas 21. Międzynarodowego Biegu po Plaży w Jarosławcu (na zdjęciu jest zawodnik z nr 2080 – Grzegorz Niwiński z Ustki – znany biegaczom z wielu tras biegowych), którego autorem jest Anna Sawińska.

Na miejscu 7 zdaniem internautów uplasowała się fotografia wykonana w Jarosławcu przez Bogumiłę Zwierz. Zdjęcie przedstawia finiszującego (na rękach) zawodnika z Ukrainy – Siergieja Panasiuka z nr 1642.

Z kolei 8 miejsce przypadło dla fotografii wykonanej przez Annę Sawińską. Zdjęcie przedstawia czołówkę XXI Międzynarodowego Biegu po Plaży (ok. 5 km).

Dla nas to nie lada wyróżnienie, że aż 3 spośród 15 wyróżnionych w konkursie fotografii zrobiono podczas XXI Międzynarodowego Biegu po Plaży w Jarosławcu – 3 lipca 2011 r. Dziękujemy.

Pełne wyniki konkursu dostępne są na stronie internetowej.

Autorom zdjęć gratulujemy wspaniałych ujęć. Mamy nadzieję, że wrócicie tu w przyszłym roku uzupełnić swoje prywatne albumy.

Wszystkim, którzy oddali swój głos na jarosławieckie zdjęcia serdecznie dziękujemy. Dziękujemy, że wybraliście Międzynarodowy Bieg po Plaży jako miejsce letnich startów, zawody, którym kibicujecie, a oprócz kunsztu fotografów dostrzegliście nasze cudne, nadmorskie klimaty.

źródło: www.maratonypolskie.pl
A. Czarnuch

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Fotografia, Imprezy biegowe, Inne wydarzenia, Kultura, Międzynarodowy Bieg Po Plaży, Sport i rekreacja, Turystyka i promocja i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.