Miłośnicy nordic walking spotkali postomińskich Morsów

18 marca 2012 r. odbył się 3 w tym roku Rajd Nordic Walking na terenie Gminy Postomino. Trasa rajdu prowadziła z Centrum Kultury i Sportu w kierunku szkoły, dalej „małej uliczki” w Postominie, stacji paliw w Marszewie i dalej nad jezioro Marszewo. Rajdowicze kibicowali członkom Postomińskiego Klubu Morsów „Wiking”, kąpiącym się w zimnym jeziorze.

Na pomoście marszewskiego jeziora można było posłuchać kawałów „o Jasiu” oraz różnych ciekawych przygód jakie się zdarzyły.

Z Marszewa uczestnicy rajdu kierowali się trasą zwiniętych torów w kierunku Postomina i Centrum Kultury i Sportu, gdzie zakończyli rajd przy herbacie i cieście.

Pierwsze promyki słońca w niedzielny dzień pobudziły miłośników sportu do aktywnego spędzenia czasu, co można było zaobserwować nad jeziorem w Marszewie. W jednym miejscu spotkać można było grupę miłośników Nordic Walking, Morsów, spacerujących wzdłuż jeziora mieszkańców gminy oraz dwie młode panie uprawiające jogging.

W niedzielnym rajdzie uczestniczyła garstka miłośników Nordic Walking (9 osób).

Rajd prowadziła Teodora Januszewska – za co serdecznie dziękujemy. Niestety instruktorka NW z powodu kontuzji lewej nogi będzie przez najbliższy czas obserwatorem i fotografem.

Zapraszamy na następy rajd Nordic Walking, który odbędzie się 15 kwietnia 2012 r. o godz. 11.30 – wymarsz z parkingu Centrum Kultury i Sportu w Postominie w kierunku Pieńkówka. Zapraszamy.

Maria Lech-Szajner

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Inne wydarzenia, Morsy, Nordic Walking, Sport i rekreacja i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.