Morsy z „Wikinga” rozpoczęły sezon w Białogardzie

      Coraz chłodniej za oknami, pierwsze liście spadają z drzew, sznury odlatujących ptaków na niebie, widoczne pajęczyny babiego lata, to wszystko po drodze i nad samym miejscem kąpieli – basenach kąpielowych Białogardzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

       W niedzielę 19 października 2014 roku, 11 osobowa grupa postomińskiego „WIKINGA” udała się na rozpoczęcie sezonu kąpielowego klubu morsów „SOPEL” z Białogardu. Choć zaprawione morsy trochę narzekały, że temperatura wody jeszcze wynosiła 10 stopni Celsjusza, a powietrza 16, to jednak wspólne wejście do wody w nowym sezonie kąpielowym 2014/2015 wraz z klubami: Białogardzkim „Soplem”, Koszalińskim „Posejdonem”, Drawskimi Morsami i Morsami z Kołobrzegu uznane za udane. Wśród rekordzistów, którzy w wodzie spędzili ponad pół godziny byli morsowie postomińskiego „Wikinga”. Kąpiel poprzedziła barwna parada morsów od Urzędu Miasta ulicami Białogardu do miejsca kąpieli. Podczas wspólnej biesiady morsowej następowała wymiana wrażeń uczestników morsowania. W części rekreacyjnej morsowego spotkania w rozegranych konkurencjach przeciągania liny zajęliśmy trzecie miejsce, a morświnka Katarzyna Kulczyk siedząc na ławeczce wycisnęła ciężarek 3 kilogramowy 57 razy co dało jej trzecie miejsce. Wróciliśmy do domu z dwoma pucharami.

      „Nie bądź bierny” zadbaj o swoje zdrowie, łącząc to z pasją, jak to robią morsy „Wikinga”, którzy promują zdrowy tryb życia poprzez różne formy aktywności spędzania wolnego czasu i zapraszają w swoje szeregi.

          Zapraszamy 9 listopada 2014 roku, do Jarosławca na otwarcie sezonu kąpielowego „Wikinga”.

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.