Nagroda dla golfistki – pierwsze miejsce dla Marii Żrodowskiej

 

W miniony weekend (14-15 kwietnia 2012 r.) na podszczecińskim polu golfowym Binowo Park Golf Club odbyły się zawody golfowe – 2-dniowe Ogólnopolskie Mistrzostwa Par AEZ, w których wystartowało łącznie 110 zawodniczek i zawodników z całego kraju. Tworząc 2 osobowe drużyny walczyły ze sobą w kategorii brutto i netto. Z przyjemnością informujemy, że zawodniczka UKS „Błękitni” Jarosławiec – Marysia Żrodowska wraz ze swoją koleżanką Barbarą Britzen (GC Alte Farm Rusowo) w bardzo dobrym stylu wygrały Mistrzostwa w kategorii netto osiągając wynik 133 pkt.

 

Sukces ten świadczy o tym, że sezon 2012 może być bardzo udany dla młodej zawodniczki, która tak naprawdę dopiero zaczyna przygodę z golfem. Przed nią w najbliższym czasie Mistrzostwa PZG Junior Tour (Wrocław) oraz Ladies Golf Cup Dr Irena Eris (Olsztyn), w których to zawodach liczymy na dobre miejsca – chociaż będzie trudno o dobry wynik, gdyż są to nieoficjalne Mistrzostwa Polski Kobiet OPEN, w których biorą udział najlepsze polskie zawodniczki.

 

Jednocześnie z wielką radością informujemy, ze sekcja golfowa przy UKS Błękitni Jarosławiec liczy już 5 osób (2 osoby dorosłe i 3 juniorów).

 

Film z wręczania nagród na można obejrzeć stronie www.jaroslawiec.pl.

 

Grzegorz Żrodowski

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Inne wydarzenia, Sport i rekreacja, Turystyka i promocja i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.