Orkiestrowy Turniej Piłkarski – relacja

12 stycznia o godz. 12:00 na Orliku w Postomninie został rozegrany                            I Orkiestrowy Orlikowy Turniej Piłkarski w rzutach karnych.  Mimo, że pogoda tego dnia nie dopisała (było zimno i wietrznie), to nie zniechęciła zarówno zawodników jak i kibiców do przyjazdu i wspólengo grania razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W turnieju wzięły udział 4 zaproszone drużyny z sołectw: Pieńkowo, Postomino, Staniewice oraz Łącko. Rywalizacja była zacięta, poszczególne miejsca wyłoniono dopiero po wynikach bezpośrednich meczy pomiędzy drużynami, które miały tyle samo punktów. Zwyciężyła drużyna ze Staniewic. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i certyfikaty.

Wyniki poszczególnych meczy.

Tabela końcowa

Miejsce

Drużyna

Punkty

1.

Staniewice

6

2.

Postomino

6

3.

Łącko

3

4.

Pieńkowo

3

Lp.

nr w grupie

Rozgrywający

Wynik

1.

1-2

Łącko – Pieńkowo

4-3

2.

3-4

Postomino – Staniewice

3-4

3.

1-4

Łącko – Staniewice

1-2

4.

2-3

Pieńkowo – Postomino

2-4

5.

2-4

Pieńkowo – Staniewice

3-1

6.

1-3

Łącko – Postomino

1-4

   

 

Zaraz po turnieju odbył się także konkurs żonglerki pod nazwą „Ty też możesz być Chomontkiem”. Udział wzięło 11 zawodników. Zwyciężył Krzysztof Ludwicki z Pieńkowa, podbijając piłkę aż 94 razy w przeciągu minuty, co jest niezłym wynikiem zważywszy na trudne warunki atmosferyczne.


Zapraszamy za rok, by wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy aktywnie uczestniczyć w szczytnym celu jakim jest pomoc potrzebującym!

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.