Pieńkowianie i Pieszczanki na Ludowej Liście Przebojów Radia Koszalin – GŁOSUJCIE na nich

Na antenie RADIA KOSZALIN od lat emitowana jest w każda niedzielę o godz. 9.30 LUDOWA LISTA PRZEBOJÓW. Audycję prowadzą Violetta Słobodzian i Janusz Lendzion.

W audycji prezentują:
- 10 piosenek ludowych wybranych przez radiosłuchaczy
- kącik poezji ludowej
- tzw. „Sień” – gdzie – „znajduje” się piosenka czekająca na wejście do listy ludowej
- muzykę ludową z innego regionu Polski, a nawet świata.

W ostatnim czasie wśród ludowych pieśni i przyśpiewek pojawiły sie też te wykonywane przez reprezentantów Gminy Postomino.

Od trzech tygodni na liście ludowych przebojów gości Zespół PIESZCZANKI. W ostatnim notowaniu – 2 października 2011 r. piosenka w ich wykonaniu „Czewrone jagody” znalazła się na miejscu 7. Gratulujemy!!!


Od ostatniego notowania – w tzw. sieni – na Państwa głosy czeka też Kapela Ludowa „Pieńkowianie” z utworem „Te z Ostrowca chłopaki”. Każdy Państwa głos pozwoli „Pieńkowianom” zagościć w Ludowej Liście Przebojów.

 

 

Aby wspomóc reprezentantów Gminy Postomino na Ludowej Liście Przebojów Radia Koszalin należy wysłać SMS pod numer 71601 o treści:
ludowa.tytuł piosenki.nazwa zespołu

By zagłosować na piosenkę „Czerwone jagody” śpiewaną przez „Pieszczanki” wysyłamy wiadomość sms na nr 71601 o treści:
ludowa.czerwone jagody.pieszczanki

By zagłosować na śpiewaną przez „Pieńkowian” piosenkę „Te z Ostrowca chłopaki” wysyłamy wiadomość sms na nr 71601 o treści:
ludowa.te z ostrowca chłopaki.pieńkowianie

Koszt SMS-a to 1,23 zł (z VAT).

Zapraszamy do zabawy.

Można wysyłać też e-maile na adres: ludowa@radio.koszalin.pl lub tradycyjne karty pocztowe na adres: Radio Koszalin S.A., ul. Piłsudskiego 41, 75-502 Koszalin

Zdzisław Ludwikowski
Agnieszka Czarnuch

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Inne wydarzenia, Koncerty, Kultura, Śpiew, Sztuka i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.