Pieńkowianie wystąpili w Koszalinie

Kapela Ludowa „Pieńkowianie” gościła w dniu 1 września 2012 r. w Koszalinie, dając występ na placu przy Rynku Staromiejskim. Kapela otrzymała zaproszenie od Rady Osiedla Śródmieście na festyn „Żegnamy lato – Witamy jesień”.

W imprezie wzięło udział 27 zespołów i kapel z całego regionu środkowopomorskiego. Każdy zespół miał 15 minut na zaprezentowanie swojej twórczości.

Kapela „Pieńkowianie” otrzymała niebywały aplauz od publiczności, organizatorzy poprosili „Pieńkowian”, jako jedynych o powtórny występ i bisy na scenie.

 

W czasie prezentacji swoje „pięć minut” miał też Kazimierz Białowąs ze swoimi wesołymi przyśpiewkami. Słowa słynnej piosenki „o teściowej” chyba już wszyscy znają. Wszyscy uczestnicy imprezy otrzymali posiłek i dyplom uznania za występ.

Na imprezie zaprezentował się także zaprzyjaźniony Zespół „Ostrowianie” z Ostrowca oraz koszalińskie „Swaty”, czy dwa zespoły z Tychowa „Radość” i „Dąbrowianki”.

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Inne wydarzenia, Koncerty, Kultura, Śpiew, Turystyka i promocja i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.