PIESZCZANKI na miejscu 1 Ludowej Listy Przebojów Radia Koszalin

Na Ludowej Liście Przebojów „Radia Koszalin” tryumfuje Zespół „Pieszczanki”. W ostatnim notowaniu listy, z dnia 23 października 2011 r. „Pieszczanki” zajęły 1 miejsce z piosenką „Czerwone jagody” – GRATULUJEMY. W imieniu wykonawców – serdecznie dziękujemy za poparcie i prosimy o kolejne głosy.

Niestety, mimo 4 pozycji w przedostatnim notowaniu Ludowej Listy Przebojów „Pieńkowianie” z piosenką „Te z Ostrowca chłopaki” znaleźli się poza listą. Jednak stale można oddawać na nich głosy.

 

Ludowa Lista Przebojów Radia Koszalin emitowana jest w każda niedzielę o godz. 9.30 w programie „Za miedzą”. Audycję prowadzą Violetta Słobodzian i Janusz Lendzion, w której prezentują: 10 piosenek ludowych wybranych przez radiosłuchaczy,  kącik poezji ludowej, tzw. „sień” – gdzie – oczekuje piosenka na wejście do listy, muzykę ludową z innego regionu Polski, a nawet świata.

Aby wspomóc reprezentantów Gminy Postomino na Ludowej Liście Przebojów Radia Koszalin należy wysłać SMS pod numer 71601 o treści:
ludowa.tytuł piosenki.nazwa zespołu

By zagłosować na piosenkę „Czerwone jagody” śpiewaną przez „Pieszczanki” wysyłamy wiadomość sms na nr 71601 o treści:
ludowa.czerwone jagody.pieszczanki

By zagłosować na śpiewaną przez „Pieńkowian” piosenkę „Te z Ostrowca chłopaki” wysyłamy wiadomość sms na nr 71601 o treści:
ludowa.te z ostrowca chłopaki.pieńkowianie

Koszt SMS-a to 1,23 zł (z VAT).

Zapraszamy do zabawy.

Można wysyłać też e-maile na adres: ludowa@radio.koszalin.pl lub tradycyjne karty pocztowe na adres: Radio Koszalin S.A., ul. Piłsudskiego 41, 75-502 Koszalin

Agnieszka Czarnuch

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Inne wydarzenia, Kultura, Śpiew i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.