Piłka nożna na Orlikach podczas Współzawodnictwa Sołectw

W ramach XVI Współzawodnictwa Sportowo-Rekreacyjnego Sołectw Gminy Postomino w roku 2013 w dniu 18 maja 2013 r. oraz w dniu 15 czerwca 2013 r. rozegrana zostanie druga konkurencja – Turniej Piłki Nożnej Sołectw o Puchar Wójta Gminy Postomino na boiskach „Orlik 2012” na terenie gminy Postomino.

Zakładamy, że turniej eliminacyjny w dniu 18 maja 2013 r. (sobota) rozegrane zostaną równocześnie na 3 obiektach – Jarosławiec, Pieszcz i Postomino (jeżeli będzie wystarczająco dużo zgłoszonych drużyn do turnieju).

Z kolei turniej finałowy w dniu 15 czerwca 2013 r. (sobota) odbędzie się na boisku „Orlik 2012” w Postominie.

Ilość zgłoszonych drużyn będzie wyznacznikiem do uszczegółowienia ilości obiektów, na których rozegrany zostanie turniej, ilości grup eliminacyjnych oraz ilości zespołów zakwalifikowanych do finału.

W związku z powyższym proszę o osobiste, pisemne lub telefoniczne zgłoszenie sołectw do turnieju – do dnia 24 kwietnia 2013 r. – Centrum Kultury i Sportu w Postominie, 76-113 Postomino 97, tel./fax: (59) 810-93-73, e-mail: sport@postomino.pl.

Jednocześnie zapraszam reprezentantów zgłoszonych drużyn w dniu 29 kwietnia 2013 r. o godz. 13.00 do Centrum Kultury i Sportu w Postominie na losowanie drużyn do poszczególnych grup eliminacyjnych.

W zależności od ilości zgłoszonych sołectw – pierwsze cztery, pięć lub sześć drużyn – zwycięzców Sołeckiego Mundialu z roku 2012 rozstawionych zostanie na miejscach 1 w grupach.

W trakcie turnieju finałowego rozegrany zostanie konkurs żonglerski, do którego drużyna sołectwa zgłasza max 2 zawodników.

Ubezpieczenie, obsługę sędziowską, medyczną oraz wodę mineralną dla drużyn zabezpiecza organizator. Pozostałe warunki określa Regulamin Turnieju.

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Sport i rekreacja, Współzawodnictwo Sportowo-Rekreacyjne Sołectw. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.