Podczas XX Finału WOŚP podsumujemy biegowe Grand Prix Gminy – Zapraszamy

„Biegam i bieganie sprawia mi olbrzymią przyjemność, a bieganie w zawodach wyzwala walkę bycia lepszym od innych” to motto, które przyświecało tegorocznemu Otwartemu Biegowemu GRAND PRIX mieszkańców Gminy Postomino i Klubu Biegacza „Bryza” z okazji 20 rocznicy wspólnego biegania. XI Ogólnopolski Bieg Mikołajkowy „Powitanie Zimy2011”, rozegrany w Jarosławcu 3 grudnia 2011 r. był ostatnim biegiem zaliczanym do punktacji. Podsumowanie tegorocznej edycji z wręczeniem okolicznościowych pucharów i nagród poprzedzone integracyjnym biegiem „Policz się z Cukrzycą” na dystansie 3000 nastąpi w dniu 8 stycznia 2012 r. o godz. 14.00 na terenie Centrum Kultury i Sportu w Postominie, podczas XX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W programie przewidziano m.in. kąpiel morsów (jezioro Marszewo), zabawy dla dzieci, konkursy i występy. Warto wziąć ze sobą grosik do orkiestrowej puszki, by posmakować przygotowanych na ognisku specjałów.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Biegowe Grand Prix Gminy Postomino, CKIS Postomino, Imprezy biegowe, Inne wydarzenia, Sport i rekreacja, Turystyka i promocja, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.