Podsumowanie WOŚP

22 lutego 2013 r. w Centrum Kultury i Sportu w Postominie oficjalnie podsumowano 21. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele organizatorów, funkcjonariusze oraz opiekunowie wolontariuszy i osoby zaangażowane w przygotowanie i przebieg Orkiestry na terenie gminy Postomino.

Spotkanie rozpoczęło się od podsumowania wydarzeń, po których nastąpiło symboliczne wręczenie orkiestrowych podziękowań i pierwszych, wiosennych tulipanów.

Rozpoczęto też dyskusję dot. plusów i minusów ostatniego Finału. Konstruktywna rozmowa, pozwalająca wyciągnąć wnioski na przyszłość, nowe pomysły i deklaracja wszystkich zgromadzonych co do udziału w przyszłorocznym przedsięwzięciu już dziś to wspaniała perspektywa na organizację Finału WOŚP w przyszłym roku.

Jeszcze raz gorąco dziękuję wszystkim za zaangażowanie i udział w przedsięwzięciu. Dziękuje też sponsorom i fundatorom oraz wszystkim, którzy wspomogli tegoroczny Finał WOŚP.

A. Czarnuch

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Inne wydarzenia, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.