Pomóż spełnić ich marzenia – głosuj codzinnie na młodych piłkarzy z Postomina

Szkółka piłkarska UKS „Wieża” Postomino, trenująca aktualnie na postomińskim Orliku została zgłoszona do programu „Szkółki Piłkarskie NIVEA”. Przyłączcie się do głosowania na młodych piłkarzy, by spełnić ich marzenia. To banalnie proste – wystarczy zarejestrować się na stronie http://www.szkolkinivea.pl/ i raz dziennie oddać głos na postomińskich piłkarzy.

Od wielu lat NIVEA realizuje projekty zaangażowane społecznie, których idea wynika z troski o potrzeby najmłodszych. W 2012 uruchomiono program „Szkółki Piłkarskie NIVEA”. Dzięki niemu 100 szkół podstawowych lub dziecięcych klubów piłkarskich w całej Polsce, trenujących piłkę nożną z dziećmi w wieku 7-13 lat, otrzyma najwyższej klasy program treningowy oraz sprzęt sportowy.

Aby zapewnić najwyższy standard i wartość merytoryczną szkoleń, w charakterze partnera NIVEA zaprosiła do współpracy jedną z najlepszych szkółek piłkarskich na świecie – Akademię Ajax Amsterdam.

Idea projektu zrodziła się z ogromnego zainteresowania piłką nożną wśród najmłodszych oraz chęci podnoszenia efektywności metod szkoleniowych a także świadomości istnienia problemów w tym obszarze wynikających z braku sprzętu i funduszy.

W ramach programu „Szkółki Piłkarskie NIVEA”, zwycięskie drużyny zostaną wyposażone w sprzęt stosowany w Akademii Ajaxu. Trenerzy ze zwycięskich szkół i klubów objęci będą szkoleniem prowadzonym przez trenerów Akademii Ajax a od września 2012 roku rozpoczną realizację programu treningowego ze swoimi zawodnikami.

Najlepsze „Szkółki Piłkarskie NIVEA” wezmą udział w turnieju, który będzie zwieńczeniem cyklu treningowego. Kryterium kwalifikacji do turnieju będzie zaangażowanie w prowadzenie treningów zgodnie z programem szkoleniowym Akademii Ajax Amsterdam. Sześć zwycięskich drużyn turnieju i ich trenerzy wyjadą na letni obóz szkoleniowy Akademii Ajax do Amsterdamu.

Szczegóły programu:

Głosowanie

W dniu 1 marca 2012 r. rozpoczęło się głosowanie na zgłoszone do konkursu szkoły podstawowe i kluby piłkarskie.

Aby wziąć udział, w głosowaniu należy zarejestrować się z w serwisie wypełniając formularz.

Głosy można oddawać codziennie do 17 czerwca 2012 r.

W ramach głosownia zostanie wyłonionych 100 zwycięskich szkół/klubów w czterech terminach, po 25 w każdym z nich.

Poszczególne tury głosowania kończą się:
I – 06 maja 2012 r.
II – 20 maja 2012 r.
III – 03 czerwca 2012 r.
IV – 17 czerwca 2012 r.

Wyniki zostaną ogłoszone w dzień po zakończeniu każdej z tur głosowania.


Zwycięskie szkoły/kluby wyłonione w danej turze nie biorą udziału w dalszym głosowaniu. Oddane głosy sumują się przez cały okres głosowania, które kończy się 17 czerwca 2012 r.

I Etap

Sto szkół/klubów, które zdobędą największą liczbę punktów w głosowaniu internautów, zostanie objętych patronatem Szkółek Piłkarskich NIVEA i otrzyma dostęp do wersji on-line programu szkoleniowego Akademii Ajax Amsterdam.

Wyznaczeni do koordynacji projektu trenerzy odbędą czterodniowe szkolenie prowadzone przez specjalistów z Akademii Ajax Amsterdam.

W ramach nagrody każda ze stu szkół/klubów otrzyma również koszulki dla zawodników oraz pakiet sprzętu sportowego niezbędny do przeprowadzenia programu szkolenia Akademii Ajax Amsterdam (bramki, piłki, reboundery, pachołki, stopery, magnetyczne tablice dla trenerów i inne).

II Etap

Dziesięć szkółek, które zdobędą największą ilość punktów za prowadzenie treningów zgodnie z programem treningowym Akademii Ajax Amsterdam oraz aktywne zdawanie relacji z postępu zawodników na profilu szkółki, zostanie zaproszonych do udziału w Turnieju Szkółek Piłkarskich NIVEA w czerwcu 2013 r.

Każda z nich będzie mogła wystawić do turnieju jedną drużynę dla każdej z trzech kategorii wiekowych chłopców i dziewczynek.

Sześć zwycięskich drużyn turnieju wraz z trenerami wyjedzie na letni obóz szkoleniowy Akademii Ajax do Amsterdamu.

Za zdobyte punkty zostaną również przyznane dodatkowe nagrody w postaci voucherów uprawniających do nabycia sprzętu sportowego oraz akcesoriów dostępnych w sklepiku internetowym w serwisie.

Pomóżcie spełnić ich marzenia – głosujcie codziennie!


A. Czarnuch

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Inne wydarzenia, Piłka nożna, Sport i rekreacja i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.