Postomińscy biegacze pobiegli w Kołobrzegu

W parku nadmorskim, koło Pomnika Sanitariuszki w Kołobrzegu w niedzielne południe – 20 marca 2011 r., przy wiosennej pogodzie z lekkim wiaterkiem od morza wystartował XXV Międzynarodowy Bieg Zaślubin na dystansie 15 km. Bieg odbył się w 66. rocznicę zakończenia walk o Kołobrzeg i Zaślubin z Morzem.

 

Bieg ukończyła rekordowa ilość – 599 zawodników (w tym 76 kobiet). W gronie tych biegaczy było 5 zawodników Klubu Biegacza „Bryza” Postomino, którzy linię mety minęli w następującej kolejności:
miejsce 222 – Dawid Ciesielski z Postomina (czas – 1:08:08)
miejsce 253 – Tomasz Salabura z Nacmierza (czas – 1:09:45)
miejsce 264 – Stanisław Oszmiański z Pałowa (czas – 1:10:31)
miejsce 355 – Jacek Antosik z Pieńkowa (czas – 1:14:59)
miejsce 513 – Janusz Sowiński z Postomina (czas – 1:24:33)

Bardzo dobrze wypadł Tomek Matusiak, reprezentant sekcji lekkoatletycznej Uczniowskiego Klubu Sportowego „Wieża” w Postominie zajmując 60 miejsce z czasem 0:58:21.

Dla Tomasza Salabury z Nacmierza był to pierwszym bardzo udany start w barwach KB „Bryza” Postomino. Debiutantowi życzymy wielu wspaniałych tras biegowych, sportowej rywalizacji i pokonywania słabości własnego organizmu. Wynik tego pierwszego biegu jest wyśmienity i mamy nadzieję, że jeszcze o tobie usłyszymy.

 

XXV Biegiem Zaślubin postomińscy biegacze zapoczątkowali sezon biegowy `2011. Startem 16 kwietnia br. w ramach I Postomińskiego Testu Coopera rozpoczną Biegowe Grand Prix mieszkańców i biegaczy KB „Bryza” na terenie Gminy Postomino.

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Imprezy biegowe, Inne wydarzenia, Sport i rekreacja i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.