Postomiński Sztab WOŚP działa pełną parą

Postomiński Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy działa pełną parą, by przygotować się do XX Finału, który będzie miał miejsce 8 stycznia 2012 r.  Do Postomina dotarły już orkiestrowe puszki i ankiety dla wolontariuszy, które po naklejeniu hologramów stanowiły będą identyfikatory dla zbierających. Każdej osobie z puszką towarzyszyć będzie też wolontariusz bez puszki zaopatrzony w identyfikator wydany przez Postomiński Sztab. Jak już informowaliśmy wcześniej niemal w każdej miejscowości Gminy pojawi sie orkiestrowy autokar lub bus z wolontariuszami w asyście Młodziezowej Orkiestry Dętej lub Kapeli Pieńkowianie. Wolontariusze będą w waszych wsiach zgodnie z minutowym harmonogramem. Kochani, przyjmijcie ich gorąco w swoich miejscach zamieszkania.

Z kolei w jeziorze Marszewo morsy urządzą sobie orkiestrową kąpiel. Zapraszamy wszystkich zimnolubnych i ich kibiców do przyłączenia się do akcji.

Tak jak i przed rokiem o godz. 14.00 ze stadonu im. Z. Galka w Postominie wystartuje 3 Bieg w ramach akcji POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ. Zapisy przyjmowane są już od godz. 13.00.

Z kolei o godz. 14.15 z Centrum Kultury i Sportu na Rekreacyjny Marsz POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ wyrusza miłośnicy Nordic Walking.

W ramach akcji w CKiS Postomino będzie też można bezpłatnie (po wrzuceniu grosika do puszki wolontariusza) zmierzyć poziom cukru we krwi.

Przewidziano też inne atracje, wśród których szczególnie polecamy aukcję fantów przekazanych przez darczyńców. Na dzień dzisiejszy na licytacji wystawimy zabiegi kosmetyczne, 2 palety cegły, kolację walentynkową, koszulkę z autografem Zbigniewa Buczkowskiego i wiele, wiele innych. Każdy, kto chciałby przekazać jeszcze fanty może to zrobić kontaktując sie z CKiS.

Program XX Finału WOŚP.

Jednak już w piątek – 6 stycznia 2012 r. w Zespole Szkół w Jarosławcu rozpocznie się orkiestrowe granie. Mamy tez nadzieję, że uczestnicy IX Noworocznego Biegu Plażą z Jarosławca do Darłówka włączą się do akcji w przeddzień Finału – 7 stycznia 2012 r. . Z kolei w środę – 11 stycznia 2012 r. w Zespole Szkół w Pieszczu odbędzie się aucja fantów. Jednakże najważniejsze wydarzenia XX Finału odbędą się w dniu 8 stycznia 2012 r.

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Imprezy biegowe, Inne wydarzenia, Nordic Walking, Sport i rekreacja, Turystyka i promocja, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.