Pracownia Sztuk Pięknych GAMMA w wakacje

Mimo upalnego lata i wielu innych zajęć dzieci i młodzież z terenu Gminy Postomino chętnie uczestniczyli w zajęciach plastycznych organizowanych przez Centrum Kultury i Sportu w Postominie. Pracownia Sztuk Pięknych „Gamma” działała nieprzerwanie przez całe wakacje.

Wszyscy chętni mogli we wtorki i czwarki spędzić po 4 godziny na zajęciach plastycznych, prowadzonych przez instruktora, artysty plastyka – Jadwigi Czerwińskiej.

Uczestnicy zajęć poznawali nowe techniki pracy przy użyciu przeróżnych materiałów. Oprócz malowania na kamieniach (słynne już biedronki) młodzi artyści wykonali wspaniałe dekoracje sceniczne na imprezy przygotowane przez Centrum, tj. Dzień Dziecka, Kubrykiada, Prezentacje Kapel Ludowych. Prace wychowanków wykorzystywane były też na stoiskach promocyjnych w Bytowie i Rowach. Z każdym dniem pieknieje też minigaleria Centrum, wzbogacając sie o nowe prace.

Młodzi artyści pod koniec czerwca br. uczestniczyli w I Plenerze Artystycznym i już w najbliższy weekend wezmą udział w kolejnym plenerze pn. „uczyć bawiąc”, zorganizowanym w Jarosławcu.

Wszyscy chętni mogą wziąć udział w zajęciach plastycznych organizowanych cyklicznie w postomińskim Centrum we wtorki i czwartki

  • I grupa – godz. 16.00
  • II grupa – godz. 18.00.

Zapraszamy.

A.Cz.

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Inne wydarzenia, Kultura i oznaczony tagami , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.