Prezentacja ofert turystycznych w Opolu – czemu nie

Zachodniopomorska Regionalna Organizacja Turystyczna po raz drugi bierze udział w Międzynarodowych Targach Turystyki „W stronę słońca” w Opolu, które odbędą się w dniach 18-20 maja 2012 r. ZROT tworzy stoisko naszego województwa, na którym mogą zaprezentować się wszyscy. Gmina Postomino tradycyjnie przygotowuje pakiet materiałów informacyjnych o naszym terenie, który zostanie wyeksponowany na stoisku Województwa. Zapraszamy do przekazania Waszych materiałów promocyjnych, ulotek, gadżetów, które zostaną udostępnione podczas targów. Materiały należy dostarczyć do Centrum Kultury i Sportu w Postominie, Postomino 97 – do dnia 1 maja 2012 r.

12. Międzynarodowe Targi Turystyki „W stronę słońca” w Opolu to bardzo ciekawa prezentacja, która odbywa się na opolskim Rynku. Ze względu na ilość odwiedzających, targi te cieszą się coraz większym zainteresowaniem.

Targi są imprezą plenerową, dlatego stwarzają doskonałą okazję do przedstawienia swojej oferty bardzo szerokiej liczbie odbiorców, którzy dzięki Państwa staraniom dowiedzą się o ciekawych miejscach, bogatej bazie hotelowej jaką dysponujemy i atrakcjach turystycznych znajdujących się w regionie.

W zeszłym roku szczególnym zainteresowaniem cieszyły się przedstawiane oferty o zabytkach miejskich, hotelach, aktywnym wypoczynku, zajęciach hobbistycznych (jeździectwo, rowery, golf, polowanie). Bardzo dużo zapytań dotyczy wyjazdów nad morze oraz o miejsca uzdrowiskowe.

Zapraszamy do wspólnej prezentacji naszej Gminy.

A. Czarnuch

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Inne wydarzenia, Turystyka i promocja i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.