PROGRAM 21. Finału WOŚP

Już w niedzielę, 13 stycznia 2013 roku 21. Finał WOŚP. Zapraszamy do wspólnej zabawy. Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji. Już o godz. 13.00 w jeziorze Marszewo swoją orkiestrową kąpiel odbędą Morsy. O godz. 14.00 na stadionie im. Z. Galka w Postominie wystartuje 4. Bieg „Policz się z cukrzycą”, a 15 minut później z CKiS w trasę wyruszą uczestnicy IV Integracyjnego Marszu Nordic Walking „Policz się z cukrzycą”.

Z kolei od godz. 15.00 na terenie Centrum Kultury i Sportu w Postominie odbędzie się orkiestrowy piknik. Na „gorącej” scenie wystąpią: Młodzieżowa Orkiestra Dęta im. Z. Galka, Kapela Ludowa „Pieńkowianie”, Ala Kisielowska, uczennice Szkoły Podstawowej w Staniewicach, a spektakl „Herody” zobaczymy w brawurowym wykonaniu Stowarzyszenia „Razem lepiej”. Wszyscy będą mogli nauczyć się też zumby, którą poprowadzi Marta Wachholz. Gwiazdą wieczoru będzie Kacper Szulski – młody wokalista, który najlepiej czuje się w rytmach reggae i przez nie jednego widza nazwany został następcą Kamila Bednarka.

Do tego przygotowano też coś dla ciała – Stowarzyszenie „Razem lepiej” serwować będzie swojskie wypieki, przekąski i napitki, a OSP Wilkowice przygotowuje gorącą, ogniową grochówkę. Za symboliczny grosik będzie można nabyć kiełbaskę w stylu „zrób to sam” – czyli do własnoręcznego upieczenia na patyku nad ogniskiem.

Nie zabraknie też tradycyjnej aukcji fantów. W tym roku wśród przekazanych na licytację gadżetów znajdują się m.in.: płyty z autografami Olgi Bończyk i Moniki Brodki, gadżet z podpisem Cezarego Żaka, drewno opałowe, bony na usługi fryzjerskie, wulkanizacyjne, bony zakupowe, kolacja dla dwojga czy też majowy wieczór rodzinny, orkiestrowy tort, drewno opałowe, koszulki WOŚP i wiele innych ciekawych upominków. Organizujemy też loterię z serii „każdy los wygrywa”. Jeśli chcecie możecie jeszcze przekazać nam upominki do rozlosowania, czy na licytację.

Na finał przygotowaliśmy „światełko do nieba”, czyli pokaz fajerwerków, który rozpocznie się ok. godz. 18.15.

Z  kolei w środę, 16 stycznia 2013 r. tradycyjna aukcję fantów przeprowadzona będzie w Zespole Szkół w Pieszczu.

Bądźcie z nami. Zapraszamy.

PROGRAM XXI FINAŁU WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY
W GMINIE POSTOMINO

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Inne wydarzenia, Kultura, Sport i rekreacja, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.