Przebiegniemy przez Łącko w ramach Współzawodnictwa Sołectw

 

Trzecią konkurencją XV Współzawodnictwa Sportowo-Rekreacyjnego Sołectw Gminy Postomino w roku 2012 będzie Bieg Przełajowy wokół Łącka „Śladami Księcia Bogusława X”, który rozegrany zostanie w dniu 28 kwietnia 2012 r. (sobota) w Łącku (parking przy jeziorze Wicko).

Rejestracja ekip będzie możliwa w godz. od 9.30 do 10.15 na parkingu przy jeziorze. Start biegu zaplanowano na godz. 10.30.

Każde sołectwo wystawia drużynę – 4 zawodników, w tym obowiązkowo jedną kobietę. Do startu dopuszczeni zostaną zawodnicy z rocznika 1996 i starsi (mogą startować trenujący w klubach). W skład drużyny mogą wejść wyłącznie mieszkańcy danego sołectwa.

Start i meta umiejscowione będą przy pomoście nad jeziorem Wicko w Łącku. Dystans to około 3.000 m po drogach i dróżkach w Łącku i jego okolicach.

Bieg wokół Łącka do drugi w tym roku bieg punktowany w ramach Otwartego, Biegowego Grand Prix mieszkańców Gminy Postomino i Klubu Biegacza „Bryza”.

Obsługę sędziowską, medyczną, wodę mineralną oraz kiełbaskę przy ognisku zapewniają organizatorzy: Centrum Kultury i Sportu w Postominie wraz z Radą Sołecką Sołectwa Łącko i OSP w Łącku. Pozostałe warunki określa Regulamin Biegu.

Potwierdzenie udziału drużyny w biegu do dnia 26 kwietnia 2012 r. – Centrum Kultury i Sportu w Postominie, 76-113 Postomino 97, tel. (59) 810-93-73 lub 601-626-330, e–mail: sport@postomino.pl (Zdzisław Ludwikowski).

Zapraszamy

A. Czarnuch

Ten wpis został opublikowany w kategorii Biegowe Grand Prix Gminy Postomino, CKIS Postomino, Imprezy biegowe, Inne wydarzenia, Sport i rekreacja, Turystyka i promocja, Współzawodnictwo Sportowo-Rekreacyjne Sołectw i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.