PRZED NAMI JUŻ TYLKO FINAŁ

         Dnia 29 maja na stadionie sportowym im. Zbigniewa Galka odbyły się czwarte zawody rundy wiosennej Czwartków Lekkoatletycznych 2013/2014. Tego dnia wystartowało łącznie 69 zawodników i zawodniczek ze wszystkich szkół naszej gminy oraz z zaprzyjaźnionego Kurowa.

         Niska temperatura powietrza oraz wiatr nie pozwalały na uzyskiwanie nowych rekordów. Jedynie zawodniczka ze Szkoły Podstawowej w Staniewicach Julia Siwiuk poprawiła swój rekord o metr w rzucie piłeczką palantową, uzyskując trzeci wynik w kategorii dziewcząt z rocznika 2001 w całej historii postomińskich czwartków lekkoatletycznych.

REKORDY POSTOMIŃSKICH CZWARTKÓW LA 2010/2014 – na dzień 29.05.2014

PEŁNE WYNIKI – bieg na dystansie 300 metrów
PEŁNE WYNIKI – bieg na dystansie 60 metrów
PEŁNE WYNIKI – bieg na dystansie 600 metrów
PEŁNE WYNIKI – rzut piłką palantową
PEŁNE WYNIKI – skok w dal
PEŁNE WYNIKI – skok wzwyż


Były to przedostatnie zawody tej edycji. Finał gminny odbędzie się 5 czerwca o godz. 14.00. Udział w nim gwarantuje najlepszym zawodnikom i zawodniczkom, którzy wystartowali w co najmniej 5-ciu wcześniejszych zawodach wyjazd na Finał Ogólnopolski, który odbędzie się w dniach 20-22 czerwca w Łodzi. Ogłoszenie listy osób które zakwalifikowały się na finał ogólnopolski oraz podsumowanie całego sezonu czwartków lekkoatletycznych 2013/2014 wraz z nagrodzeniem najlepszych odbędzie się 12 czerwca o godz. 14.00 na stadionie sportowym w Postominie. Serdecznie zapraszamy!!!

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.